2737
2734
عنوان

این چ کامنته وحشتناکی بود من دیدم؟📸

| مشاهده متن کامل بحث + 1920 بازدید | 57 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همین ؟؟ گفتم حالا چی میخوای بزاری 😐

😂بابا در تلاشم بزارممم هی باگ میده سایت نمیاد

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
2731

شب خوابم نمیبره از شدت وحشتناکیش:/

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
منم چند بار مایع دستشویی زدم،،،همه جوش های سر سیاه خشک شدن خود ب خود میومدن روی سطح پوستم،،،،ولی ترس ...

اصلا نکن اینکارو 

پوستت اسیببب میبینهههه خدای من🥲

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
حالا مایع ظرفشویی یهکچیزی ولی صابون چه اشکالی داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟اینجور که شما گفتید فک کردیم چه خبره متف ...

حتی من خوندم مایع ظرفشویی!!!!!!!

مایع دستشویی چه عیبی داره اخه

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2740
حتی من خوندم مایع ظرفشویی!!!!!!! مایع دستشویی چه عیبی داره اخه

😭😂چرا انقدر برای همه عادیه 

بابا مایع دستشوییه هااا 🥲

😭😂چرا انقدر برای همه عادیه  بابا مایع دستشوییه هااا 🥲

طبیعی نیست ولی به این وحشتناکی که شما گفتی نبود اصلا ارزش تاپیک زدن نداشت

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
طبیعی نیست ولی به این وحشتناکی که شما گفتی نبود اصلا ارزش تاپیک زدن نداشت

چرااا یکی ببینه بزنه چی

صورت بدتر اسیب میبینه

2706