2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اگر بگم بچه رو بده به پدرش قبول میکنی؟ فکر کن من جای خواهرت. بذار پدرش کمی سختی مسولیت بچه رو بک ...

درسته سخته ولی من قبول  میکنم برای مدتی پیشش باشه تاعذاب  بکشه ولی مادرم میگه اگ اومدی باید بچه هارم بیاری

درسته سخته ولی من قبول  میکنم برای مدتی پیشش باشه تاعذاب  بکشه ولی مادرم میگه اگ اومدی بای ...

شما و خانوادت خیلی اذیت میشین. خرج بچه هم نمی‌ده. ولی اگه مدتی بذاری بچه نگه داره ممکنه بهت پیشنهاد بده که بچه ها رو بگیری و خرجشون هم خودش پرداخت کنه

شرایط زندگیمم نرمال نیس خسته شدم دسته بزن دهن بین شکاک ی ساله خونه بابام نبرده خودمم اومدم شهر همسرم ...

به نظرم به پیشنهادم فکر کن. از دلتنگیت یه کم بگذر و صبوری کن. بذار مسولیت پذیر بشه. شایدم کلاً به اشتباهاتش پی ببره و بیاد دنبالت برگردین به هم

سلام عزیزم من کار درمنزل آنلاین دارم می‌خواین بهتون معرفی کنم 

🫣جدید نیستم رمز عبور فراموش شده....   یه مامان کوچولو ۱۹ساله...که عاشق اسم دیاکو بود روی پسرش بزاره اما قوم الضالمین شوهر نزاشتن...😕 میشه برای صاحب خانه شدن همه جوان ها هم‌چنین من دعا کنید ؟ ممنونم مهربونا😇🥺♥️