2752
2734
عنوان

دارم دق میکنم از دست مادر شوهرم + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5762 بازدید | 123 پست
یعنی چی متوجه نشدم مادرش چند تا نوه ۲۰ ساله داره می‌تونه بگه اونها بیاد پیشش نه اینکه من زن تو خونه ...

خب اون کاربر هم همین منظورش بود 

منظورش این بود که چطور اون تنها نباشه ولی شما تنها باشی

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی چی متوجه نشدم مادرش چند تا نوه ۲۰ ساله داره می‌تونه بگه اونها بیاد پیشش نه اینکه من زن تو خونه ...

کیبوردم اشتباه زد

شوهرتو میگم

میگم از نظر شوهرت،مادرش نباید تنها باشه

ولی شما تنها باشی اشکالی نداره

اگه جای تو بودم نصف شب بهش زنگ میزدم بیا صدا میاد من میترسم

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
قبول نمیکنه زورم میگیره از خود خواهی مادرش 

بگو یا بیاد دنبالت تو هم برو اونجا 

یا بیاد ببرت خونه بابات 

واقعا درک نمیکنم چرا ی عده مادرا این جورین

تو نی نی سایت عروسا همه: آرومن ولی مادر شوهرشون جنگی و پرخاشگر😑 از خانواده شوهرشون سرن😐 مجردی پرنسس بودن و خدمتکار داشتن ولی تو خونه شوهر دارن کلفتی میکنن😳همیشه هم احترام خانواده شوهرو داشتن ولی اونا بی دلیل بی احترامی میکنن😵‍💫 انتظار دارن شوهرشون اسمی از خانوادش نیاره🤨 اگه از خانواده شوهرشون کسی  بخواد بیاد خونشون کلی جبهه میگیرن و تاپیک میزنن که چیکار کنم زودتر برگرده خونش و .... و عجیب تر نظراتیه که بقیه میدن🫠 به خصوص اینکه میگن اگه اومدن کم محلی کن😳 برو تو اتاق نیا بیرون خودتو بزن به خواب🤐 برو حمام طولانیش کن تا پاشه بره🙄 اصلا چه معنی داره بخوان بیان خونتون؟!🫨 حالا اگه خانواده خودشون باشن: عزیزم مادرته حق داره بیاد/ خواهرته باید بیاد خونت/ اگه شوهرت ناراحت شد که میخوان بیان محلش نده وظیفشه😒 بابا بس کنید این کارا رو از خانواده شوهر هیولا نسازین🙃 درسته بعضیا واقعا احترام حالیشون نیس ولی درصد کمی دارن😊 همونقدر که خانواده شما حق دارن بیان خونتون و شما رو ببینن یا با بچتون سرگرم شن خانواده شوهرتون هم حق دارن🤗 اگه پدر و مادر شما زحمت کشیدن براتون پدر و مادر همسرتون هم زحمت کشیدن براش😇 همونقدر که خواهر و برادر شما، شمارو دوست دارن و مشتاق دیدارتون هستن؛ همونقدر خواهر و برادر همسرتون، دوسش دارن و دلشون میخواد برادرشونو ببینن😍 یه طرفه به قاضی نرین😉 خانواده شوهر غول نیستن اونا هم آدمن و حق دارن از محبت پسرشون برخوردار باشن❤️در ضمن اونایی که درمورد اسمم پرسیدین که چرا دو تا اسم مختلف میگم نیلا اسم مستعارمه و تو شناسنامه ی چیز دیگس ولی چون نیلا رو بیشتر دوس دارم اونو به کار میبرم/ 
2731
قبول نمیکنه زورم میگیره از خود خواهی مادرش 

زورت میگیره نباید شوهرت رو تنها بفرسی اونجا

اگه همه جا همراش باشی دیگه زنگ نمیزنن بگن تنهام و فلان

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
یعنی شوهرت تو‌ رو می‌ذاره خونه تنها می‌ره خونه مادرش؟؟چرا همراهش نمیری؟

چون خیلی سو استفاده می‌کنه و اعصاب خوردی به وجود میاره و شوهرم دوست ندارن من با مادرش رابطه داشته باشم خیلی متلک میندازه

خب اون کاربر هم همین منظورش بود  منظورش این بود که چطور اون تنها نباشه ولی شما تنها باشی

دارم دق میکنم من چون کارمون پایین خونمون هست وقتی همسرم ماموریت می‌ره هم نمی رم خونه مادرم نمی ترسم ولی مادر شوهرم خیلی تنبل تمام زنگ میزنه غذا بپز بفرست منم بیشتر مواقع غذا نمی پزم یعنی شوهرم هم اجازه نمیده حس میکنم داره اذیتم می‌کنه قبلاً هر هفته دو سه شب خونه دختر هاش می‌خوابید جدیدا میگه من نمی‌رم باید بیای پیش من 

دارم دق میکنم من چون کارمون پایین خونمون هست وقتی همسرم ماموریت می‌ره هم نمی رم خونه مادرم نمی ترسم ...

وااا 

چند سالشه؟ 

اینقد بخاطر  مادر شوهر زندگیم ب عن کشیده شده ک اسم مادر شوهر میاد تا مرز تشنج عصبی و استرسی میش ...

تنها راه مبارزه با مادر شوهر ندید گرفتنش و به خودت رسیدن و در مورد مادر شوهر حرف نزدن پیش شوهر مادر شوهرم یه افریته تمام معنی هست می اومد به من می‌گفت کاری میکنم که طلاقت بده اونقدر دروغ گفت که شوهرم با خانواده من کامل قطع رابطه کرد الان بعد ۷ سال شوهرم فقط میگه با خانواده تو میرم مسافرت در حالی که اوایل زندگی فقط فحش میداد و قطع رابطه کامل کرد بخاطر دخالت ها و دروغ های مادرش

2706