2733
2734
عنوان

دارم دق میکنم از دست مادر شوهرم + اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 5759 بازدید | 123 پست
مطمئنم نمیگذره ،زندگیه طفل معصومموجهنم کرده 

می‌دونی باید بیخیالش بشی می‌دونم خیلی خیلی سخت ولی تنها راه که میتونی خودت و بچت کمتر آسیب ببینید اینه بمدت بیخیالش باش 

شوهرت بهتون میرسه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می‌دونی باید بیخیالش بشی می‌دونم خیلی خیلی سخت ولی تنها راه که میتونی خودت و بچت کمتر آسیب ببینید ای ...

بیخیالش شدم اصلا ازش حرف نمیزنم اون دست از سرم بر نمیداره ،دفه اخر برادرشوهرمو عقد محضری کردن ،ساعت هفت ب شوهرم زنگ زد گفت ساعت نه بهش بگو بیاد مراسم ،شوهرمم حمایتش میکنه ،نه از شوهرمم راضی نیستم خیانت میکنه الهی بمیره راحت شم 

بیخیالش شدم اصلا ازش حرف نمیزنم اون دست از سرم بر نمیداره ،دفه اخر برادرشوهرمو عقد محضری کردن ،ساعت ...

الهی خدا ازش نگذره مادر شوهرم اونقدر تو زندگی برادر شوهرم دخالت کرد و زندگی اینها رو جهنم کرد که دوبار کارشون به طلاق کشیده شد و برادر شوهرم بهش خیانت می‌کنه نمی دونم چی بگم

2731
الهی خدا ازش نگذره مادر شوهرم اونقدر تو زندگی برادر شوهرم دخالت کرد و زندگی اینها رو جهنم کرد که دوب ...

منم تو مراحل جدایی ام ،هیچوقت از شوهرم و مادرش نمیگذرم ،سپردمشون ب خدا 

بیخیالش شدم اصلا ازش حرف نمیزنم اون دست از سرم بر نمیداره ،دفه اخر برادرشوهرمو عقد محضری کردن ،ساعت ...

مادر شوهرم ما ها رو اصلا دعوت نمی کنه😂😂

بعد موقع مریضی و مشکلش میگه وظیفه عروس بیاد دختر که غریبه هست🙄

مادر شوهرم ما ها رو اصلا دعوت نمی کنه😂😂 بعد موقع مریضی و مشکلش میگه وظیفه عروس بیاد دختر که غریبه ...

من حامله بودم بیمارستان بستری بود واسه عمل کمرش ،توقع داشت من برم زیرش تشت ببرم بشاشه ،در حالی که چند ماه قبلش سقط کردم حتی زنگ نزد ،شش تا دختر داره ولی اوقع داره من برم زیرشو تمیز کنم 

کم محلی وادم حساب نکردن کسی که اذیتت میکنه بهترین راه حله

متاسفانه نقطه ضعفامونو میگیرن و از همونجا اذیتمون میکنن!!!

بنظرم اصلا اهمیت نده که داره تنهات میزاره، اگر مادرشوهرت بفهمه که این موضوع ناراحتت میکنه مطمین باش کاری میکنه هرشب شوهرت تنهات بزاره! پس اصلا با شوهرت بحث نکن

یه شبایی به بهانه دورهمی خواهرانه و اینا کم وبیش شما هم شوهرتو تنها بزار وبرو خونه بابات، که متوجه بشه تنهاگذاشان زن جوون غلطه!

منم تو مراحل جدایی ام ،هیچوقت از شوهرم و مادرش نمیگذرم ،سپردمشون ب خدا 

مادر شوهرم اوایل می‌گفت و کاری میکرد که طلاق بگیرم می‌گفت تا میتونی باید عروس اذیت کنی یا تحمل می‌کنه یا ول می‌کنه می‌ره دختر زیاد هست و یکبار زندگی شوهرم به طلاق کشونده بود البته تو عقد بوده الان شوهرم نخواست همیشه تسبیح دستش داره ذکر میگه چند بار هم مکه رفته🙄

به نظرت زنگ میزنه که یعنی دق بده من جواب بدم 

اره 

من مادرشوهرم هرچی به دهنش میومد به من میگفت من صدام درنمیومد ، نه که نارحت نشم ناراحتم میشدم، اون میخواست من جواب بدم تا بگه من بدم و پرو وووووو

چند بار اوایل عروسیمون‌رفتار زشتشو تکرار کرد

انقدر جواب ندادم که کم اورد

میدونی اخرین بار چی گفت بهم، گفت خیلی پدر و مادر داری که اگر خودم جای تو بودم تا حالا کارم به کتک کاری با مادرشوهر رسیده بود!!!!

من تو عقد موضع میگرفتم پیش شوهرم میگفتم مامانت تیکه انداخت و اینا، به گوشش میرسید بدتر میکرد، بعدن دیگه به شوهرمم نگفتم اونم پرچمو‌کشید پایین!

الان همیشه بهم میگه خانم، خیلی رسمی باهام حرف میزنه و جریت نداره دیگه توهین کنه چون میدونه خودش کوچک میشه

مادرشوهرتونو ادم حساب نکنید تا ادم حسابتون کنه!!!

الانم اصلا اهمیت نده

فقط راه کم محلیشو پیدا کنببین کجا ازت نقطه ضعف گرفته

2706