2733
2739
عنوان

امروز پارتنرم گفت

289 بازدید | 11 پست

بعضی حرفهات خیلی تلخند و گاهی ماه ها ذهن و روحمو آزار میدن..

یه دفعه ب شوخی بهش گفتم ازت شوهر درنمیاد..امروز گفت از اون روز ب این فکر میکنم چ کمبودی دارم

یه دفعه هم  بهش گفتم حرفهات شعار،آخه همیشه میگه با آرامش صحبت کنیم ولی اولین نفر خودش صداش میاد بالا

بهش همین رفتارشو بگو 

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
منم یبار بهش گفتم چرا انقد شعار میدی ( اونم راجب خودش نبود راجب درس منو و اینا ) انقد ناراحت شد قهر ...

خخخخخخ...ب نظر منم روحیه ی پارتنرم حساسه...ولی بشدت سریع عصبی میشه و صداشو میاره بالا و ب خودش حرف بد میزنه

واقعا ناراحت میشم 

من تلخه حرفهام؟بهم گفت روی حرف هایی ک ب زبون میاری فکر کن

نه تلخ نیست حرفات بهش بگو تو یکم رو سطح تستوسترون بدنت کار کن خانومی

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  
من تلخه حرفهام؟بهم گفت روی حرف هایی ک ب زبون میاری فکر کن

بمنم میگه 

خب ببین اگه مثلا حرف ازدواج اینا پیش کشیدین ناراحت میشه بگی ازت شوهر در نمیاد وجورم 

مثل این میمونه ک کسیو دوست داشته باشی بعد بهت بگه ب شوخی ازت زن در نمیاد ناراخت میشی دیه

خخخخخخ...ب نظر منم روحیه ی پارتنرم حساسه...ولی بشدت سریع عصبی میشه و صداشو میاره بالا و ب خودش حرف ب ...

باو اینم حساسه دلش میخواد نازشو بکشی با اینکه واسه منم می‌کنه ولی میگه چرا همش من یبارم وقتی ناراحتم تو ناز بکش😂😂