2737
2734
عنوان

خانم ها میشه برام صلوات بفرستید ؟

151 بازدید | 15 پست

سلام .. ایشالا حاجت روا بشید .. توو سخت شرایطی هستم وقت زایمانمه ولی دهانه رحمم باز نیست و درد دارم .. از یه طرف شوهرمم با خانواده خودش و من قهر کرده بیکارم هست خیلی استرس دارم .. پس اندازی هم نداریم .. نگرانم .. خدایا خودتت کمکم کن

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓

ايشالا مشكلت حل بشه

دلت شكست برا ما هم دعا كن كه يه مسافر كوچولو داشته باشيم

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ضمنا ايشالا به حق اين شبهاي عزيز زايمانت آسون بشه 

و خودت و ني نيت سالم باشين

مطمىن باش به ياري خدا پا قدم ني نيت خيره و همه مشكلاتت به يمن بركت وجودش حل ميشه

چه توقعی دارید اونطوری بشیم که شما میخواین.......ما اونی که خودمون میخواستیم هم نشدیم :)
2728

انشاالله که زایمان راحتی داشته باشی و هرچی زودتر نی نی خوشگلت بغلت باشه نگران نباش بسپار به خدا عزیزم فقط وقت زایمانت واسه اونایی که تو انتظار بچه داشتن موندن هم دعا کن میگن دعای زن زائو زود میگیره 

الهی.....دستهایم را رو به خودت گرفته ام....روبه آسمانت....برف یا باران فرقی نمیکند....تنها.....کمی بیشتر برمن ببار...

عزیزمممممم.انشالله که مشکلتون حل شه و ب سلامتی زایمان کنی.کاملا درکت میکنم.

من ۱۹ روزه ک زایمان کردم.وقتم بود دردامم شروع نمیشد نزدیکی خیلی عمیق کردم دردام شروع شد .هرچند اخرش سزارین شدم.خدا پشت و پناهته نگران نباش

برا منم دعا کن توروخدا عزیزم

اگه دوست داشتید برای سلامتی دخترم ک تو راهه یه صلوات بفرستید😘😘😘

2738

ممنونم سانی جون ایشالا بحق این وقت همه منتظرا دامنشون سبز بشه و شما هم هدیه خودتو این ماه از خدا بگیری و یه نی نی ناز بیاد بغلت

عزیزمممممم.انشالله که مشکلتون حل شه و ب سلامتی زایمان کنی.کاملا درکت میکنم. من ۱۹ روزه ک زایمان کرد ...

پیش شوهرم نیستم خونه مامانم هستم که اون نمیاد خونشون .. خیلی سخته شرایطم

مرسی عزیزم انشالله با دعای شما ماهم طعم شیرین مادر بودن و بچشیم 

الهی.....دستهایم را رو به خودت گرفته ام....روبه آسمانت....برف یا باران فرقی نمیکند....تنها.....کمی بیشتر برمن ببار...

انشالله زایمان راحتی داشته باشی 

زندگیتم رو براه بشه

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

به خاطر بسپار تا همیشه  بدانی...زیباترین منش ادمی مهر و محبت اوست پس محبت کنید چه به دوست ,چه به دشمن که دوست را بزرگ می کند و دشمن را دوست

با تمام وجودم از خدا خواستم همه كارارو رو به راه كنه و با خوشحالي بچه تو تو بغلت بگيري در كنار تمام اعضاي خانواده. برات ١٠ تا صلوات فرستادم.

من و از دعات بي نصيب نكن، خيلي وقته حاجتمو از خدا ميخوام. ايشالا به حق نفس مادرانه تو خدا حاجتم و بده.

2706