2737
2739

حالا دوست دختری زنی داشته باشن

میرن کف پاشونم ماچ میکنن

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.

همون داداش تا پای جونش. پای تو هست. پدر نیس. اما مثل پدر تکیه گاهت میشه

آینده ای ساختم. که گذشته ام. جلوش زانو زد                                                                                            از صفر شروع کردم. حالا یکی بیاد صفر هاش بشمره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون داداش تا پای جونش. پای تو هست. پدر نیس. اما مثل پدر تکیه گاهت میشه

پس تخریبش مال چیه؟ 

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی.
2731
2740
ریختشو نمیتونم ببینممممم اخرخودشم گفت زنش باعث شد باخونوادش بدباشه ب جهنم بدباش ریدم پس کله خودتو زن ...

یعنی اصلا با هم ارتباط ندارین؟ 

اصلا بهش نمی گم ولی خیلی خیلی دوستش دارم ۲ سال بزرگتره ولی انگار ۴۰ سالشه

من نمیتونم کسی که تخریبم میکنه و دوست داشته باشم

[QUOTE=335985189]پس تخریبش مال چیه؟ خب شوخیه  داداش منم همیشه میگه دست پختت مضخرفه  بع ...

من تحمل شوخی ندارم

یعنی اصلا با هم ارتباط ندارین؟ 

ارتباط داریم اما گرم وصمیمی نه هیچ خوبی ازش ندیدم هیچ خاطره خوبی ازش ندارم داداش چیه اخه من بخاطر مامانم چیزی نمیگم 

لایک نکنید لطفا🦭
اصلا بهش نمی گم ولی خیلی خیلی دوستش دارم ۲ سال بزرگتره ولی انگار ۴۰ سالشه

چندسالشه حتما مجرده بعد ازدواج قضیه فرق میکنه

2706