2752
2734
عنوان

میخوام دهنشو سرویس کنم.

710 بازدید | 65 پست

اکسم دوبار خواسته بود کات کنه به دلایلی. من نذاشته بودم. بار اخر قبول کردم. و قرار شد دوست معمولی باشیم. الان ۱ هفته از کاتمون گذشته. هیچ حرفی بینمون نبوده!

کلا تایم طولانی ای با هم نبودیم.

ا

مروز میخوام بهش زنگ بزنم بیاد دنبالم بریم بیرون( به عنوان همون دوست معمولی ) و اینکه کلا میخوام از این به بعد حتی به عنوان دوست معمولی باهاش در ارتباط باشم تا حسش بهم کمرنگ نشه و بیشتر شه، میخوام وابستش کنم و انتقاممو بگیرم😈

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شیطان باید بیاد تو کلاس های تو ثبت نام کنه😂😂😂

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
وقتی میری بیرون قطعا حسش بیشتر نمیشه  باید رهاش کرد  دیگه خوددانی

چرا بیشتر نمیشه🤔

اتفاقا ساختن خاطره های بیشتر همو دیدن که تاثیرش بیشتره برا وابستگی و حس پیدا کردن

چرا بیشتر نمیشه🤔 اتفاقا ساختن خاطره های بیشتر همو دیدن که تاثیرش بیشتره برا وابستگی و حس پیدا کردن

یکی که براش مهم نباشی کات میکنه 

چیزی که تموم شده دیگه چه انتقامی؟

بزرگترین انتقام نادیده گرفتنه

اون خودش یه شیطانه حالا من میخوام شیطانو زمین بزنم

پس حقشه😊

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2706