2733
2734
عنوان

چقد سطح سواد اینجا پایینه😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 8362 بازدید | 314 پست
منم بیشتر شعر هایی که تو خاطرم بوده پریده 😅

خب پس امیدوار شدم😊😉

ولی درکل اونایی که دبیرستان تجربی یا ریاضی خوندن اطلاعات بالاتری دارن(کاربرای گرامی منو نخورید همه ی رشته ها وگرایش های دانشگاه ارزشمند هستن)

کرونا به ما ثابت کرد که نزدن ماسک😷 باعث فراگیری این ویروس میشه.پس دوست روشن فکری که میگی حجابم،اخلاقم،عقایدم به خودم مربوط میشه.اصلا این طور نیست ،تودربرابر همه افراد جامعه مسئول هستی😔تومسئول آمارخیانت،طلاق،آمارازدواج و....هستی.  خواهرم عکس 📸بی حجاب تو دراینستا قلب یک جوان رو به لرزه درمیاوردلطفا مراعات کن خواهرم برادرشوهرتو برادرت نیست که بااوراحت باشی. درنهایت اینکه مافقط ازاروپا برهنگی اش رو آموخته ایم ولی پیشرفت علمی ،و....یادنگرفتیم.برعکس بیگانگان تمام علوم ازجمله طب ،دین ،نجوم و🎓🔭🔬📚💡💼📊💉💊⚖️.... مارو فراگرفتند.دوست عزیزبهای تو خیلی زیاد است خودت رادرفضای مجازی ارزان نفروش ،بهای تو بهشت است🌺🏞⛰️.❌کاشت ناخن مانع وضو هست ونمازراباطل میکندگفتم که بدانی❌.تویی که دای امضامو میخونی 😉میدونم که یک زن فهمیده ای هستی.🙏(این امضا برای خودم واین کاربریه بقیه موارد از امضام کپی کردن البته با رضایت خودم )
عزیزم تو گل سرسبد نی نی سایتی😅❤️

فداتون لطف دارین شما 😍❤️

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اتفاقا داره. اگه یکی باسواده ولی بیشعوره دیگه حساب کن قبلا چی بوده که الان اینه! چون سواد و تحصیلا ...

خیلی ها هستن بی سوادن یا در حد دیپلم سواد دارن اما بشدت ادم های باشخصیت و با شعوری هستن

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
کلا خانواده الکل ها زیاده اتانول متانول پروپانول پنتانول و..... 😅 اون یکیم باید علاقه مند باشی به ...

فقط اتانولشونو میشناسم  

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  
2731
گلم اینکه از لفظ بی سواد استفاده کردین رو اصلا نمی‌پسندم  من شخصا میدونم اینایی که گفتی چی هست ...

اگر دقت کرده باشی گفتم فقط این مسئله نیست و خیلی چیزا هست این ی نمونه بود 

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
سطح سواد پایینه چون اکثرا تا چشم بلز کردند افتادند تو خانه ی شوهر و خانواده ی شوهر  درسی نخوند ...

خودت هم که غلط نوشتی خانم معلم   (صرفا جنبه ی شوخی داره کامنتم)

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
مثلا جدیدا مد شده مینویسن خدم خدش منظور خودم و خودشه

اینو که یه سری خودشاخ پندار و فاز کوسه این مدلی تایپ میکنن

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
فقط اتانولشونو میشناسم    

طبیعیه ندونینن به خدا ما رشتمون تجربیه میدونیم چون مجبوریم ... یا رشته های پزشکی دارو میدونن خوب.. 

بانوی گلهای ماگنولیا...... لطفا آقایون هول نینی سایت درخواست ندن و درتاپیک هام شرکت نکنن امیدوارم نینی سایت یک روز از شر این موجودات کثیف راحت بشه 
ربطی به سطح سواد نداره معلوماتی که به کار اکثریت جامعه نیاد،،بیان کردنش خنده داره🫢 مث اینه که به ...

مشکل اینه متانول یبار هم ک شده بکار اکثریت جامعه اومده و همچنان نمیدونن چیه😐

وقتی باهام مخالفی و مخاطب حرفم نیستی روم ریپلای نزن حسابت نمیکنم🙌🏻  توهین کردی جواب نگرفتی شک نکن با چند تا کاربری گزارش خوردی🤗     اگه میخوای از روشنفکر برام ب عنوان توهین استفاده کنی، باید بگم ترجیح میدم روشنفکر باشم تا کوته فکری مثل تو🫴🏻   INTP
استارتر جان من حرفت رو قبول دارم که اینجا سطح سواد پایینه. نمی‌دونم چه علتی داره که این سایت بیشتر ا ...

اره قبلا خیلی بهتر بود قبل کرونا قبل اینک بچه مدرسه ایا گوشی دستشون بگیرن یاد تاپیکای سال ۹۷ بخیر

چقد دور هم میخندیدیم

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
اگه اوایل دهه نود نی نی سایت رو میدیدی کیف می کردی واقعا دنیای دیگه ای بود ادم کم می اورد انقدر که ب ...

اون موقع ها طرف عضو میشد با کامپیوتر میومد اخه 

یا شاغل  بود یا خانم خونه دار تحصیل کرده 

بعد که با گوشی شد ،هر کی گوشی دستش اومد عضو شد 

خیلی ها هستن بی سوادن یا در حد دیپلم سواد دارن اما بشدت ادم های باشخصیت و با شعوری هستن

همین آدمایی که میگی اگر ادامه تحصیل میدادن خیلی بهتر میشدن. خیلی دنیا رو بهتر میدیدن و نتایج بهتری میگرفتن.

سوار و تحصیلات ذهن آدم رو باز میکنه و باعث میشه آدم دنیا رو بهتر ببینه.

😂😂😂غلط املایی خیلی بد

😂من معمولا ادامه ی کامنت کسی که غلط املایی داره رو نمیخونم انگار آدم نمیتونه جدیشون بگیره

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
2706