2737
2734
عنوان

کیا برای فرهنگیان خوندن

125 بازدید | 16 پست

این کتاب آقای قرائتی رو خوب نخوندم اولویتم بیشتر نهایی هاست ولی استرس دارم دعا کنید قبول شم 

شما خوب خوندید

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ظرفیت پذیرش بالاس

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
2731
تو اگه نتونی رتبه مد نظر رو بیاری مصاحبه دعوت نمیشی 

میدونم نهایی ۵۰ درثده 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
چه رشتع ای انسانی یا تجربی

تجربی

2738

انشالله موفق باشید ‌‌‌. 

برای آقای قرایتی هم کتابش رو یکم از فصل ۲ و یکم از فصل ۳ مونده . به دور از کنکور کتابشون خیلی خوبه و واقعا بعد از کنکور دلم میخواد بقیه کتاباشون یا کلاسای درسشو رو ببینم

هوش هم بد نیست انشالله 

آره نهایی هم خیلی مهمههه

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
ثبت نام ترمیم معدل نمیدونی کعیه؟

از شهریور شروع میشه

انشالله موفق باشید ‌‌‌.  برای آقای قرایتی هم کتابش رو یکم از فصل ۲ و یکم از فصل ۳ مونده . به د ...

من نخوندم خوب کتاب آقای قرائتی به نظرت تو این تایم یه دور بخونم حله؟ تست هوش هارو خوب میزنم

من نخوندم خوب کتاب آقای قرائتی به نظرت تو این تایم یه دور بخونم حله؟ تست هوش هارو خوب میزنم

اره بابا ی دور بخون اما قشنگ بخونی حله 

شب قبل کنکور هم میتونی آیه ها و ... رو مرور کنی 

من بیشتر روی درصدای قرایتی و هوشم حساب کردم 

اگه خدا بخواد همچی خوب رقم میخوره 💫

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟
اره بابا ی دور بخون اما قشنگ بخونی حله  شب قبل کنکور هم میتونی آیه ها و ... رو مرور کنی  ...

ان شالله دعا کنید برای من هم شرایطم سخت هست

2706