2752
2734
عنوان

چقد این دختر خوشگلهههه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1726 بازدید | 95 پست
من نظرم تینه هانده ارچل خوشگلتره

اره قبول دارم خیلی خوشگله

عمل کرده؟ 

:(: گاهی آنقدر  از زندگی خسته میشوم که میخواهم تا سقف آسمان پرواز کنم و رویش دراز بکشم، آرام و آسوده.... مثل ماهی حوضمان که چند روزی است که روی آب شناور است... 
استخر و شنا نرفته م تاحالا (از آب میترسم 😕😕😑😑😑😑) ولی واسه آفتاب و سرما مشکلی نداشته م

مرسی عزیزم من خیلی وقته رفته رو مخم حس میکنم اعتماد ب نفس ندارم بخاطر بینیم

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مرسی عزیزم من خیلی وقته رفته رو مخم حس میکنم اعتماد ب نفس ندارم بخاطر بینیم

والا منم نداشتم هرچند فقط صافکاری کردم نخواستم کوچیک شه ولی بهتر شده و اعتماد به نفسم بیشتر ☺

شما هم اگه دوس داری انجام بده 

به خدا ما منتظر برگشتن هیچ آدمی نیستیم، ما فقط منتظر برگشت خودمونیم که با اون آدم رفته... هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
نسبت ب سرما و گرما حساس میشه دیگه و اینکه ممکنه عمل کنی فرمش دقیقا اون چیزی نباشه که میخوای اطرافیا ...

اره کلا عملش ریسکه منم همسرم میگه نکن شاید پشیمون بشی همینجوری خوبی ولی خودم دوس ندارم😢

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
والا منم نداشتم هرچند فقط صافکاری کردم نخواستم کوچیک شه ولی بهتر شده و اعتماد به نفسم بیشتر ☺ شما ه ...

برا من دماغم گوشتیه تقریبا از بغل ک نگاه کنی خیلی خوبه قوس خوبیم داره ولی روبرو خوب نیست من دوسدارم نیمه فانتزی عمل کنم اما خب میگن دماغ گوشتی خوب نمیشه بعضیا دیدم خوب شدن بعضیام ن

2706