2737
2734
عنوان

حرکت جنسی کودک

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 35 پست
شلوار خودش به دروغ گفت از دستشویی اومدم نکشیدم بالا ولی من فهمیدم این عروسکش هم گورنه بزرگه از اونا ...

برید پیش مشاور کودک . فردا دردسر میشه ها. از بقیم مشورت نگیر چون شنیدم نباید مستقیم بهش گیر بدین بدتر لج میکنه

یکم شجاع باشید و با نظر مخالف هم مشکل نداشته باشید.
برید پیش مشاور کودک . فردا دردسر میشه ها. از بقیم مشورت نگیر چون شنیدم نباید مستقیم بهش گیر بدین بدت ...

درسته 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره یه مدت نبودم اومدن سوالات و بپرسم

اها ببخشید زود قضاوت کردم🥲💛

زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و سیر فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.درصدد عوض کردن اسم هستم پیشنهادی دارین؟میشنوم گلی...اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام..اگه از سردشت خبری دارین لطفا بهم بگین."اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم

نمیدونم چرا حس خوبی به دو تا تاپیک آخرت و سوالاتت ندارم؟ حس میکنم سرکار گذاشتی و فقط هم سوالات جنسی داری

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀
2728
نمیدونم چرا حس خوبی به دو تا تاپیک آخرت و سوالاتت ندارم؟ حس میکنم سرکار گذاشتی و فقط هم سوالات جنسی ...

گفتم به اون یکی دوستم یک ماه نبودم این مشکلات پیش اومدم العان اومدم راهنمایی بگیرم 

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛

ببین خواهر عزیزم برای بچه زیر این سن از روی کنجکاویه اما در ایشون از روی کنجکاوی نیست 

بیشتر مراقبش باش توی هیچ مکانی تنها نذارش حتی وقتی توی اتاق هست در اتاق رو باز بذار، به هیچ عنوان با بچه های دیگه تنهاش نذار، خواهرانه و بدور از عصبانیت و سربسته بهش توضیح بده که کارش درست نیست 

ببین لینک یه سایتی رو واست میذارم اونجا قسمت مشاور هم داره حتما از اونجا هم سوال کن آنلاین و رایگانه 

و نکته آخر وقتی خانواده مراقبت نمیکنن تکلیف شما بعنوان خواهر چندین برابر میشه

2740
خدارو شکر ماهواره نداریم واقعا بچه ها همین جوری چشم و گوش ها شون بازه 

خداییش ما که ماهواره داریم بجز اخباروکودک هیچی نگاه نمی کنیم 

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 

۸ که کوچیکه اما حواسش رو داشته باش تنهاش نزار

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
یکی دو تا سریال ترکیه ای دیدم اکثرشون اکت جنسی دارن ولی در کل تاپیکای این کاربر با هم نمیخونن یا ر ...

چه ربطی داره مگه مذهبی ها ممکن نیست سوال جنسی براشون پیش بیاد این برا خواهرم و اون برا دوستم چون نگرانم پرسیدم برا خواهرم خیلی نکرانم

2706