2737
2734
عنوان

کیا عمل فک انجام دادن؟یا اطرافشون دیدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 214 بازدید | 39 پست
همسایه بالاییمون عمل کرد فکر میکنم ۳۰ کیلو وزن کم کرد تا ۲ ماه نمیتونست غذا بخوره حرفم به سختی میزد. ...

درسته دوست منم اینجور بود ولی الان نتیجه اش خوب شده

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قبلش ارتودنسی میخواد خیلی سخت بود عملشون؟؟

خود عمل ك نميدونم ولي بعدش مثل اينكه خيلي مراقبت داشتن واسه غذا خوردن سختشون بوده بايد ميكس باشه …تا يكماه اذيت شدن

هر عملي مراقبت و سختي داره

خیلی اعتماد بنفسمو اورده پایین و باعث شده نتونم از ته دل بخندم و کلا گوشه گیر شدم. خیلی سخت بود ...

ببین واقعیت و با برداشت خودت فرق داره. بعضی ها، وسواس فکری می گیرن. من نمی دونم دقیق فکت چه جوریه، بهتره بری نظر چند تا دکتر منصف و بپرسی، نه اونایی که فقط به فکر پول هست. مه عمل لازمی یا نه

خود عمل سخت نیست، نقاهت بعدش سخته، چون کل فک بسته هست نمی تونی درست حرف بزنی و مجبوری غذای له شده با نی بخوری. 

سخته، ولی جوانی از پسش برمیایی

حتی اگر پول عمل نداری مشورت با دکتر برو، شاید بگن فکت خوبه و موردی نداره

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2742

سخت که هست خیلی ولی خب می ارزه چون آدم بهتر از قبلش میشه

تیکر رسیدن به هدفه 💫.در میان این همه گل گَشتم و عاشِق نَشدم تُ چه بودی که تُ را دیدم و دیوانه شدم :)) سجیꨄ︎☽︎.مرا هزاران امید است برای دیدن روزای خوب...🙂.خداجون مرسی که هوامو داری نمیزاری بره چوب لا چرخ بدون به یادتم همیشه همه جا مهم نیسد باشه روز یا شب 🫂.خود را چگونه ساختی؟ زخم به زخم. حرف مُفت زیاده جلوتو نگا کن🤝.وای بر من تو همانی که امیدم بودی؟.تو فکرمیکنی میتونی به همه کمک کنی و نجاتشون بدی ولی یه روزی برمیگردی ومیبینی اونها خودشون دارن تورو غرق میکنن!.دیدی که نشد بگویم با موی سفید زیباتری؟:).
ببین واقعیت و با برداشت خودت فرق داره. بعضی ها، وسواس فکری می گیرن. من نمی دونم دقیق فکت چه جوریه، ب ...

فکم قبلا مشکل نداشت و متقارن بود ولی از شوتزده هفده سالگی ب بعد یکطرفه رشد کرد و الان کج بنظر میرسم

نه وسواس نیستم واقعا کج شده😔

اره تا یه دکتر خوب پیدا کنم و برم ببینم چی میگه

2740
همسایه بالاییمون عمل کرد فکر میکنم ۳۰ کیلو وزن کم کرد تا ۲ ماه نمیتونست غذا بخوره حرفم به سختی میزد. ...

یا خداااا

پ اگه دهن بسته باشه ادم چطور همون مایعات رو بخوره

اینجوری ک تلف میشه ادم

نه من فقط یه طرف صورتم از اون یکی بزرگتر شده و الان کج و نامتقارن ب نظر میرسم قبلا ک صورتم پر ب ...

من حتی عمل هم نکنم ارتودنسی لازم دارم چون فک بالا یکم جلو فک پایین عقب ارتودنسی بشه بعد مثلا برای فو پایین ژل بزنم 

جان فدای خنده خوبان و روی ماهشان کز وجاهت می‌شود آئینه خاطر خواهشان
2706