2752
2734
عنوان

کیا عمل فک انجام دادن؟یا اطرافشون دیدن؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 217 بازدید | 39 پست
همسایه بالاییمون عمل کرد فکر میکنم ۳۰ کیلو وزن کم کرد تا ۲ ماه نمیتونست غذا بخوره حرفم به سختی میزد. ...

درسته دوست منم اینجور بود ولی الان نتیجه اش خوب شده

مانده ام خیره به راه نه مرا پای گریز نه مرا تاب نگاه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره قبلش ارتودنسی میخواد خیلی سخت بود عملشون؟؟

خود عمل ك نميدونم ولي بعدش مثل اينكه خيلي مراقبت داشتن واسه غذا خوردن سختشون بوده بايد ميكس باشه …تا يكماه اذيت شدن

هر عملي مراقبت و سختي داره

خیلی اعتماد بنفسمو اورده پایین و باعث شده نتونم از ته دل بخندم و کلا گوشه گیر شدم. خیلی سخت بود ...

ببین واقعیت و با برداشت خودت فرق داره. بعضی ها، وسواس فکری می گیرن. من نمی دونم دقیق فکت چه جوریه، بهتره بری نظر چند تا دکتر منصف و بپرسی، نه اونایی که فقط به فکر پول هست. مه عمل لازمی یا نه

خود عمل سخت نیست، نقاهت بعدش سخته، چون کل فک بسته هست نمی تونی درست حرف بزنی و مجبوری غذای له شده با نی بخوری. 

سخته، ولی جوانی از پسش برمیایی

حتی اگر پول عمل نداری مشورت با دکتر برو، شاید بگن فکت خوبه و موردی نداره

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2731

سخت که هست خیلی ولی خب می ارزه چون آدم بهتر از قبلش میشه

تیکر رسیدن به هدفه 💫.در میان این همه گل گَشتم و عاشِق نَشدم تُ چه بودی که تُ را دیدم و دیوانه شدم :)) سجیꨄ︎☽︎.مرا هزاران امید است برای دیدن روزای خوب...🙂.خداجون مرسی که هوامو داری نمیزاری بره چوب لا چرخ بدون به یادتم همیشه همه جا مهم نیسد باشه روز یا شب 🫂.خود را چگونه ساختی؟ زخم به زخم. حرف مُفت زیاده جلوتو نگا کن🤝.وای بر من تو همانی که امیدم بودی؟.تو فکرمیکنی میتونی به همه کمک کنی و نجاتشون بدی ولی یه روزی برمیگردی ومیبینی اونها خودشون دارن تورو غرق میکنن!.دیدی که نشد بگویم با موی سفید زیباتری؟:).
ببین واقعیت و با برداشت خودت فرق داره. بعضی ها، وسواس فکری می گیرن. من نمی دونم دقیق فکت چه جوریه، ب ...

فکم قبلا مشکل نداشت و متقارن بود ولی از شوتزده هفده سالگی ب بعد یکطرفه رشد کرد و الان کج بنظر میرسم

نه وسواس نیستم واقعا کج شده😔

اره تا یه دکتر خوب پیدا کنم و برم ببینم چی میگه

همسایه بالاییمون عمل کرد فکر میکنم ۳۰ کیلو وزن کم کرد تا ۲ ماه نمیتونست غذا بخوره حرفم به سختی میزد. ...

یا خداااا

پ اگه دهن بسته باشه ادم چطور همون مایعات رو بخوره

اینجوری ک تلف میشه ادم

نه من فقط یه طرف صورتم از اون یکی بزرگتر شده و الان کج و نامتقارن ب نظر میرسم قبلا ک صورتم پر ب ...

من حتی عمل هم نکنم ارتودنسی لازم دارم چون فک بالا یکم جلو فک پایین عقب ارتودنسی بشه بعد مثلا برای فو پایین ژل بزنم 

مانده ام خیره به راه نه مرا پای گریز نه مرا تاب نگاه
2706