2752
2734
عنوان

حسودترین آدمی که به عمرت دیدی کی بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 48 پست
مدل اول : غبطه به دیگران و استفاده بعنوان اهرم فشار برای رسیدن به موفقیت مدل دوم : حسادت به دیگران ...

اصلا مدل اول این نبود که نوشتبد

مدل اول یعنی من میبینم طرف پولداره میگم خدایا شکرت اگر اون‌تونسته منم میتونم برسم 

اگر به اون دادی به منم میتونی بدی

پس میرم تو کارم تلاشمو بیشتر میکنم

با امید 

ابن همون رقابت سالم هست که برای رشد لازمه

چون قطعا حسادت که خدا در وحودمون گذاشته خیر هست 

ولی زیاد بشه مثل تمام امیال دیگه انسانی میتونه آسیب زا باشه !

اهرم فشاری مطرح نیست اینجا

نمیدونم چرا اینجوری برداشت کردید ....

میل به خوردن و خوابیدن طبیعی ترین امیال هستند برای لذت جویی و حیات ما ولی اگر از حد بگذرند یا کم بشند مسلما حتی حیات مارو تهدید میکنند

دقیقا حسادت و باقی امیال هم همینطورند

بدن باید در تعادل خیر و شر باشه 

مثل انرژی یین و یانگ که چینی ها بهش معتقدند

و زیلاترین رمانی که در این زمینه خوندم و عمیقا توصیه میکنم رمان ویکنت دونیم شده هست اثر ایتالو‌کالوینو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اولی اسمش حسادت نیست غبطه اس . 

نه غبطه متفاوت هست

غبطه یعنی حسرت بخوری کاریم نکنی! مثل هییی خدایا شکرت که بعضیا میگند

ولی وقتی میگی خدایا شکرت بخاطر مثلا اینکه فلانی ماشینش اینه یا زیباییش اینه 

به این دادی پس منم میتونم برسم 

میری تلاش میکنی میری به پوست و اندامت مبرسی

این رقابت سالم مبشه 

حسادت برای پیشرفت لازم هست

یک نیروی الهیی هست که اگر در تعادل باشه باعث رشد و تعالی مبشه 

یکی از شاگردام  متاسفانه کتاب و جزوه شاگرد اول کلاس رو برمی‌داشت و مفقود می کرد و کارهای دیگه، ...

ای خدا

امیدوارم بهتر بشه

چون اول که خودشو میترکونه

دوما اطرافیان رو 

2731
ای خدا امیدوارم بهتر بشه چون اول که خودشو میترکونه دوما اطرافیان رو 

بله 

متاسفانه در ظاهر به دیگران آسیب زده

اما بازنده اصلی خودشه

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
راستی لباس عروستوچیکارش کردین؟

هیچی مامانم از یکی پرسید گفت سوزنو روش چهارقل و چند تا سوره گفت ویه نماز بخونید 

بندازید آب روان 

بابام زحمتشو کشیدند

ولی بازم بعد عقد از فرداش صورتم جوشای وحشتناک زد که نگم برات ، روم نمیشد شوهرم بیاد دیدنم ، یه روز اومد گفت هر جور باشی دوستت دارم شاید باورت نشه از رفتارش از اون روز به بعد جوشام شروع کرد خوب شدن

مامانم از اون طرف که پرسیدند گفت جادو کرده بودند زشت شه چهرش رو از دست بده که شوهرش طلاقش یده فکر میکردند شوهرش عاشق زیباییش شده ولی وقتی همینطوریم شوهرش دوستش داشته باطل شده 😑در این حد حسودند بعضیا

هیچی مامانم از یکی پرسید گفت سوزنو روش چهارقل و چند تا سوره گفت ویه نماز بخونید  بندازید آب رو ...

یعنی میشه همچین چیزی؟منم ازموقع عقدم جوشهای وحشتناک زدم ازریختوقیافه افتادم ولی شوهرم سرکوفتم میزنه هیچجانمیخوادبامن بره خیلی زبون تلخی برام داره خسته شدم ازش میگم چرااینجورتلخ باهام حرف میزنی میگه چون تودرهمین حَدّی  نمیتونم  یه مجلس ببرمت پیرنشون میدی

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی میشه همچین چیزی؟منم ازموقع عقدم جوشهای وحشتناک زدم ازریختوقیافه افتادم ولی شوهرم سرکوفتم میزنه ...

عجب 

والا چی بگم

شایدم همین باشه

من تاذحالا سمت جادو جنبل نرفتم.حتی دعا هم به خودم وبچم نزدم 

مامانمم همبنطورند

ولی این که پیدا شد

زن عموم گفتند اینا جادوی سیاه میگند بهش

بزار از فلانی بپرسم

زنگ زدند مامانم پرسیدند

وقتیم ثورتم داشت بهتر میشد باز زن عموم خودشون پرسیدند از اون طرف 

گفته بود ماجرا این بوده 

گفته بود اگر سوزن تو دست یا پای کسی میرفت و خون میریخت روش جادوش راحت باطل نمیشد 😑

پستی تا کجا خدایی 

عجب  والا چی بگم شایدم همین باشه من تاذحالا سمت جادو جنبل نرفتم.حتی دعا هم به خودم وبچم نزدم ...

آره منم دیدم توفیلمای ترکیه ای که موقع دوخت لباس عروس یاحنا اگه سوزن دست کسی بره ولباس خونی بشه خیلی بدشگونه

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706