2733
2734
عنوان

حسودترین آدمی که به عمرت دیدی کی بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 48 پست
آره منم دیدم توفیلمای ترکیه ای که موقع دوخت لباس عروس یاحنا اگه سوزن دست کسی بره ولباس خونی بشه خیلی ...

آره برا من پبش اومد

بعدش بارها پیش اومد

مثلا اتاق همسرم که من میرفتم یه چیزی شبیه موی تابیده افتاده بود با یه برگه پیچیده بهش اتفاقی زیر تخت همسرم دیدم

بردم دادم مادرشوهرم گفت خدا لعنتش کنه 

برد باطل السحر 

مادرشوهرم با اینکه زیاد خوب نیست باهام

ولی مبشناسمش اهل جادو جنبل نیست 

یکی از دختراش بود که اونم ترک کرد بعد بلاهایی که سرش اومد

هر وقت میرفتم پبش شوهرم کابوس میدیدم فرداش تب میکردم

و دعوامون مبشد با هم

باطل السحر کرد گمونم برد پیش کسی 

ولی ماجراها تموم شد

آره برا من پبش اومد بعدش بارها پیش اومد مثلا اتاق همسرم که من میرفتم یه چیزی شبیه موی تابیده افتاد ...

😑بازخوبه مادرشوهرت بفکرپسرش بوده مادرشوهرمن خودش باجاریم ودختراش تواین کاره.باورت میشه به برادرشوهرم وشوهرم گفته بودتامن زنده‌م جادومیکنم نتونن بچه داربشن طلاق بگیرن.برادرشوهرمم زنگ زد ب شوهرم گفت بعدازاینکه خدابهمون نینی داد  نمیدونم خداخودش میدونه ولی هروقت رفتم خونه ی جاریم یه ورق دعاتوسینک ظرفشوییش توکاسه بایب خیسونده بوده وهمه جا پرازدوداسپند حتی درپنجره هاروبازنمیکردهوابیادداخل  برادرشوهربزرگم میگفت رفتم دیدم مادرجاریم بامارشوهرم که خواهرن یه نعل اسب گذاشتن رواجاق ک جادنوشته بودن روش دارن برافروخته‌ش میکنن ک برادرشوهرم بره جاریموبگیره  توروی جاریم هم گفت اونم گفت بسوزیدمال مااثرکرده میدونیم کجابریم اثرکنه !!!😕

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

😑بازخوبه مادرشوهرت بفکرپسرش بوده مادرشوهرمن خودش باجاریم ودختراش تواین کاره.باورت میشه به برادرشوهر ...

ای وای 

باهاشون رابطتتو خیلی خیلی کم کن

مادرشوهر من چشم دیدنمو نداره ها

خیلی هم تبعیض گذاشته بین من و جاریام تبعیضهای وحشتناک

ولی اهل جادو جنبل نیست واقعا 

خودش نیست 

یه دختراش میگم بود که اونم نیست الان

زندگبشونو با اینکارا پر از انرژی منفی میکنند

بالاخره دامنشونو میگیره

مثل خواهرشوهر من

دسته اول حسود نیستند غبطه هست وقتی ی نفر چیزی داره که تو آرزو داری داشته باشید

حسود کسی هست که چشم نداشته باشه بقیه فلان چیز رو داشته باشند و یا فقط خودشون باید داشته باشند یا هیچ کس 

کلا این آدما یعنی حسودان از موفقیت و ... بقیه ناراحت میشوند 

من خودم الان که بزرگ شدم فکر میکنم شاید به بقیه توی بعضی موارد غبطه بخورم اما باور کنید خودم خیلی نعمت ها خدا بهم داده و شاکر هستم ...

آدمای حسود کماکان چشمشون شور هم ممکنه باشه . توی اقوام ما حسود هست ( خود منم وقتی کوچیک بودم حسادت میکردم )   . شکست بقیه  رو مسخره میکنند یا اگه با تلاششش زیادددد  موفق شد بازم مسخره میکنند ( البته من اینکار رو نمی‌کرد ما مثلا یکی لباس خیلییی خوشگل پوشیده بود دلم میخواست نپوشه چون خودم نداشتم ( میدونم خیلی افکارم زشت بود انشالله ببخشند )) 

چشمشون شور هست . مامانم تعریف میکرد که عمه ام ( چشمش شور هست ) ی گوسفند که برای قربانی انتخاب کرده بودند که فردا بکشند رو میگه خیلی گوسفند خوبیه و ... بعدش فردا میمیره یا همین عمه ام ی بار رفته بود خونه زن داییم اینا به قاشق چنگال های رنگ طلاییش میگه خیلی خوشگلن  و چقدر سالم موندن و ..( این قاشق چنگال ها برای جهیزیه زن داییم بودن یعنی حدودا ۲۵-۳۰ سال پیش و آخ نگفته بودند ) روز بعد رنگشون رفته بود .

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟ . اگه من اشتباهی میکنم به این معنی نیست که اسلام کامل نیست و اشتباه می‌کنه  به این معنیه که من کامل نیستم که نتونستم اونجوری که باید حواسم باشه 🌱
2731