2752
2734
عنوان

حسودترین آدمی که به عمرت دیدی کی بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 48 پست
دوستم  من ژل زدم قهر کرد  کار پیدا کردم قهر کرد  تو خیابون کسی میاد سمت من ب خودش ...

وات ؟ 

به اینا ما میگیم بخیل

مبگیم چشم نداره ببینه طرف ناخون داره سرشو مبخارونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادرشوهرم که شوهرمویادمیدادطلاهاموبگیره بزاره گگاوصندوقش بعدم فروخت واسه خودش سرمایه کردشوهرمم ازکارانداخت بیرون بعدازاینکه سرمایه جمع کردواسه خودش.

جاریم که هرچیییییی میگیرم زودمیره عین اونومیگیره 

دخترخاله م که لباس مجلسیموبخاطرحسادت باقیچی پاره کرده بود

مادرشوهرم که حتی واسه تشک انداختن کنارتشک شوهرم حسودی کردوگفت فک میکنی من ازاین روزاندیدم انقدرپیش شوهرم اینجوری خوابیدما😐🤦‍♀️😂

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
یا خدا 😑😑😑😑ازش دوری کن جدی 

من که دیگه هرجا باشه به خانوادم میگم نمیام مامانمم چون میدونه من راست میگم با بابام حرف میزنه اوکیش می‌کنه من نمیرم

بچه بودم اومد پول گذاشت رو مشتم بعد گفت عه من یه تراول داشتم نیستش انداخت تقصیر من

بعدش ساعتشو گذاشت تو لباس مجلسیم چون گذاشته بودم خونه مامان بزرگم که همه باهم از اونجا بریم عروسی فامیل 

بعد دوباره اومد ضدافتاب گذاشت تو وسایلم دوباره شارژر گذاشت این اخریه عم گردنبند طلای مامان بزرگمو گذاشت منم دیگه دعوام شد و بهش سیلی زدم گفتم بس کن و دیگه قطع ارتباط کردیم😐💔

کل دردشم اینه که من قیافم چون خیلی شبیهشه اصلا انگار نسخه کوچیک شده خودشم میگه چرا من همسن این بودم نمیتونستم اینکارو کنم این میتونه مثلا یا مثلا میگه من فلان لباسو نداشتم این داره😐😐💔

مادر همسرم نسبت به خانوادم خیلی حسادت داره مخصوصا دایی هام وقتی پدرشوهرم تعریفی ازشون میکنه رنگش کمب ...

واب خدای من

خدا بهش آرامش بده 

از شرش شما رو‌دور نگه داره

از احساس کمبود هست متاسفانه ....

برادرشوهرم که شوهرمویادمیدادطلاهاموبگیره بزاره گگاوصندوقش بعدم فروخت واسه خودش سرمایه کردشوهرمم ازکا ...

یا خدا

منم حسود دیدم 

روز عقدم به لباس عروسم سوزن با نخ سیاه که قیر مالی شده بود زده بودند 😑😂نفهمبدم کار کی بود ولی مادرشوهرم تا دید گفت میدونم کار کیه 

یکی از شاگردام 

متاسفانه کتاب و جزوه شاگرد اول کلاس رو برمی‌داشت و مفقود می کرد و کارهای دیگه،،،،،، 

خودش هم با اختلاف  کمی معمولا توی نمره ها و پایش و کارسوق ها و بقیه فعالیت ها دوم میشد 

اما حسادتش آرامش رو ازش گرفته بود

6 جلسه تراپی رو گذرونده امیدوارم اصلاح بشه 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
متوجه منظورتون نشدم من همیشه سعی میکنم دومی باشم چون دوره انرژیکی گذروندم و به انرژی احساسات واقف ...

مدل اول : غبطه به دیگران و استفاده بعنوان اهرم فشار برای رسیدن به موفقیت

مدل دوم : حسادت به دیگران و تخریب اونها به واسطه اعمال زشت و ...

شما گفتین سعی میکنین بدبختی و انرژی های منفی رو به واسطه حسادت به زندگیتون وارد نکنید و ده برابر تلاش کنید برای ارتقا سطح زندگیتون (مدل اول)

من احساس کردم اشتباه تایپی بوده...

من که دیگه هرجا باشه به خانوادم میگم نمیام مامانمم چون میدونه من راست میگم با بابام حرف میزنه اوکیش ...

عجب 

خدا خوبش کنه 

از هدایت گذشته به نظرم 

شفا میخواد 

خوب میکنی قطع رابطه کردی 

وگرنه یه فتنه بدتر مبسوزونه برات

یا خدا منم حسود دیدم  روز عقدم به لباس عروسم سوزن با نخ سیاه که قیر مالی شده بود زده بودند 😑 ...

سمته فامیل شوهرت بوده حتما

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706