2737
2734
عنوان

زن زود شکسته میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 30 پست
والا از خودتون مراقبت کنید که نترکین ورزش کنید بع پوستتون برسین وگرنه چرا باید پیرتر از مرد ۱۵سال بز ...

خواهر جان دارم شوخی میکنم

ما 6 سال اختلاف سنی داریم

به نظرم بیشتر خوب نیست

نهایتتتتت 8 سال

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واسه این مورد که دوماد هر سنی باشه مناسب نیست. اخه دختر ۱۵ ساله چه وقت شوهرشه

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

این مال اون زمان بود که زن ها با کمترین توقع و امکانات کار می کردن و چندین تا شکم بچه پشت سر هم می زاییدن. امروزه با انواع و اقسام کرم ها و لوازم آرایشی و باشگاه ورزشی و مراقبت های سلامت و پوست و زیبایی و.... این حرف معنا نداره واقعا. بچه هم اکثرا یا نمی خوان یا یکی دو تا اونم با بیشترین رسیدگی به خودشون به دنیا می آرن.❤

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه

انتخاب خودشون بوده چه یه پسره میره با ۱۵ سال بزرگتر ازدواج میکنه یه دختر با چه دختر ۱۵ سال بزرگتر 

از لحاظ عقلی مرد نباید بیشتر از ۷ سال بزرگتر باشه 

ولی چی میشه گفت ادم ها مختارن اشتباه کنن تصمیم بگیرن حالا شما چرا جلیز ولیز میکنی

روحیه یک مرد 40 ساله با یک زن 40 ساله زمین تا اسمون فرق داره .از لحاظ جنسی خانمها زودتر سرد میشن .پو ...

نه واقعا اینطور نیست. من به شخصه که می تونم هزاران مورد نقضشو گیر بیارم.

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
2740

با یه بنده خدایی متولد ۸۴ رفتیم بیرون

طرف بچه دوم رو باردار 

تا حالا چندین بار از دهنش شنیدم 

وقتایی که شوهرش گوش به حرفش نمیده جلو جمع به شوهرش میگه

آره تو فقط این دفعه بچه بخوا من میدونم چیکار کنم و من اون لحظه میخوام بمیرم

یعنی چی این حرف؟ تنها معنیش اینه که نقش من او این زندگی فقط زاییدنه

هیچ راه دیگه ایی ندارم که شوهرم بهم‌توجه کنه فقط همین راه دارم

چند بار تا حالا دلم خواسته بهش بگم با این حرف خودت کوچیک میکنی ولی میترسم ناراحت بشه

مهمترین هدف تو مستقل شدن پس براش تلاش کن💞میشه دعا کنید آزمون های استخدامی بعدی شهر ما رشته من رو بخواد...ممنونم💚 شهرم رو خواست و الان منتظرم برم مصاحبه...میشه دعا کنید قبول نهایی بشم🩷 ممنونم

به نظرم این درسته زن زودشکسته میشه حالاکاری به بعضی زنا ندارم که استثناهستن واقعازن زودشکسته میشه اصلانیازی نه به کوره هست نه معدن بچه مشقشوننویسه همین بسه مرداصلابراش مهم نیس ولی زن که یکیش منم بایدنابودبشم تابچم مشق بنویسه همین موضوعم کافیمه که 4سال ازشوهرم کوچکترم ولی انگاری بزرگتربه نظرمیام

نه واقعا اینطور نیست. من به شخصه که می تونم هزاران مورد نقضشو گیر بیارم.

منم میتونم هزاران مورد براتون بیارم درصد بیشتر اینجوریه.من کسی رو میشناسم شوهرش سنش خیلی کمتر بود باور کن العا داشت خودش دنبال یک زن صیغه ای میگشت واسه شوهرش چون به مشکل خورده بودن

شرایط جوری شده همه دیر ازدواج میکنن 

پسرا و خصوصا خانوادش هم می‌خوان برن سن کم بردارن 

پسر خاله شوهرم ۴۲سالشه دنبال دختر بودن براش ب من میگفتن کسی سراغ داری گفتم خواهر دوستمو معرفی کردم ۳۹/۴۰ سالشه 

گفتن خیلی سنش بالاس و ما زیر سی سال می‌خوایم مادرشوهرش می‌گفت اینقدر پررو هستن می‌خوان دختر ۱۸سال بگیرن 

تازه پسرشون کار درست درمونی نداره

خانواده ها اینجورن و تقصیر کارن وگرنه پسرا اگر یکی رو بپسندند ک حله مگر مشکل و اختلال داشته باشه 

و این نظر هم هست ک دخترا ۲۰سالگی عاقل شدن ولی پسرا سی سالگی تازه دارن عاقل میشن😅

2706