2752
2734
عنوان

مرتیکه گاو خونمو خراب کرد 😭😭😭

1970 بازدید | 111 پست

خداتومن پول دادم کمد دیواری و کابینت بزنم یه مدل بهش دادم گفتم رنگش سفید حتی عکس تو گوشی وامونده ش فرستادیم حالا که زده میرم میبینم طوسی زده همون مدل خودش و با رنگ انتخابی خودش 

بچها دلم داره میترکه یه دل سیر گریه کردم این همه پول بدم طرحی که از قصد گفتم نزن رو بزنه 😭😭😭 

هرچی من و شوهرم گفتیم گفت اینا برش خورده و نمیشه دیگه 😭😭😭 

یعنی یک درصد به نظر ما توجه نکرد کارخودشو کرد 

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋

خیلی زشت شده خونم 😭😭😭

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
پول ندین

پولشو گرفته 😭 

یکم دیگه مونده چک دادیم

چ گاوی بوده پس عن آقا نمیشه شکایت کنین ازش

بخدا دارم دیونه میشم 😭😭😭 

از صبح دارم گریه میکنم

ای عزیزم واقعا ناراحت شدم  حالا عکسشو نداری چ رنگی برش داده شاید خوب باشه ؟!

نصب کرده تو خونم انقدر زشت شده 😭 

عکس ندارم خودم خونه نیستم 

2706