2752
2734
عنوان

مرتیکه گاو خونمو خراب کرد 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2025 بازدید | 111 پست
برید ازش شکایت کنید بیاد کمداشو ببره پولتونو پس بده

میشه مگه 😭 

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به خدا طوسی خیلی قشنگه

همش طوسی خیلی داغون کرده

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋
2731
کابینت رو چه رنگ زده ؟ های گلاس زده ؟ 

اره طوسی زده

نصب کرده تو خونم انقدر زشت شده 😭  عکس ندارم خودم خونه نیستم

من واقعااا از ته دل درکت میکنم 

من همین بدبختی واسه مبل هام سرم اومد 

چک داده بودیم و اینکه جلو مبلی داغونی برام آورده بود 

چقدر ناراحت شدم 

پسرم   
غصه نخور حالا خب چرا نصب کردی ب خونت پاتو تویه کفش میکردی میگفتی نمیخوام گند کاری خودت بوده حالا خو ...

من نبودم خونه امروز اومدم دیدم اخرای کارشونه و گند زدن به خونه همونجا نشستم به گریه 

شوهزم رسید  دعوا کرد ولی میگه برش زدم و دیگه نمیشه کاری کرد

به خدا طوسی خیلی قشنگه برای منم طوسیه بزار ببینم عکس دارم بدم

مردم , وقتی به آنها خوبی می کنید معمولاً فراموش می کنند , اما وقتی اشتباهی درموردشان مرتکب می شوید , گله و شکایت را هرگز از یاد نمی برند.
میشه مگه 😭 

اره ولی باید حال و حوصله شکایت داشته باشید یا اگه واحد صنفیشون عضوه بری اونجا شکایت کنی

عکسشو بذار شاید اونقدرم بد نباشه 

خوبی رنگ های زمینه ای اینه که با هرچیزی ست میشن

من واقعااا از ته دل درکت میکنم  من همین بدبختی واسه مبل هام سرم اومد  چک داده بودیم و ای ...

مبل عوض میشه بازم قربونت برم این لعنتی هارو من کی میتونم عوض کنم بخدا طلارو فروختم براشون دیگه هیچوقت نمیشه 😭

اره ولی باید حال و حوصله شکایت داشته باشید یا اگه واحد صنفیشون عضوه بری اونجا شکایت کنی عکسشو بذار ...

عکس نگرفتم همشو طوسی زده خیلی بددددده 

شوهرم حوصله شو نداره😭

نباید پول میدادی شکایت میکردی

پول رو قبل گرفته بود 😭

به خدا طوسی خیلی قشنگه برای منم طوسیه بزار ببینم عکس دارم بدم

ازمن همش طوسیه 😭 

دقیقا مدلی که بدم میومده

2706