2733
2734
عنوان

مرتیکه گاو خونمو خراب کرد 😭😭😭

1970 بازدید | 111 پست

خداتومن پول دادم کمد دیواری و کابینت بزنم یه مدل بهش دادم گفتم رنگش سفید حتی عکس تو گوشی وامونده ش فرستادیم حالا که زده میرم میبینم طوسی زده همون مدل خودش و با رنگ انتخابی خودش 

بچها دلم داره میترکه یه دل سیر گریه کردم این همه پول بدم طرحی که از قصد گفتم نزن رو بزنه 😭😭😭 

هرچی من و شوهرم گفتیم گفت اینا برش خورده و نمیشه دیگه 😭😭😭 

یعنی یک درصد به نظر ما توجه نکرد کارخودشو کرد 

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋

خیلی زشت شده خونم 😭😭😭

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
پول ندین

پولشو گرفته 😭 

یکم دیگه مونده چک دادیم

چ گاوی بوده پس عن آقا نمیشه شکایت کنین ازش

بخدا دارم دیونه میشم 😭😭😭 

از صبح دارم گریه میکنم

ای عزیزم واقعا ناراحت شدم  حالا عکسشو نداری چ رنگی برش داده شاید خوب باشه ؟!

نصب کرده تو خونم انقدر زشت شده 😭 

عکس ندارم خودم خونه نیستم 

2706