2752
2734
عنوان

واقعادخجالت بگشین چطور روتون میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2376 بازدید | 111 پست
آجی یادت نره یه زنگ بزن الان

نگران نباش

بچه‌ها دست به گوشی اند سریع میگم اطاعت کنن اسی ناراحت شده 🤣🤣

یادتون باشه هیچ وقت تخمدان دنبال اسپرم نمیوفته! اسپرمه که خودشو به تخمدان میرسونه 😉 پس دنبالش نیوفت 🙂خداوکیلی رعایت نکنی رعایت نمیکنم من با هرکس مثل خودشم حالا خود دانی ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا کسی ک میاد میگه من رابطه اونجوری زیادداشتم نداشته فقط داره از عقده هاش میگه کسایی ک رابطه زیادداشتن اصلا حرفی نمیزنن به نظرم 

اما درست میگیدباز کردن بعضی مسائل تو این سایت واقعا درست نیس چون کم سن وسال هم تو سایت زیاد هست

زندگی هیچ وقت آسون تر نمیشه تو قوی تر شو❤️🌱 واینکه بترس از بازی که فکر میکنی توش برنده ای👍
2731
آره خاک برسرا با افتخار هم میگن  لاشی های جن د ه

😅😅😅😅

خوب گفتی من تاپیک که بودم دیدم با افتخار میگه نوشتم امیدوارم نامزد منظور دوست پسرت نباشه تو دلم گفتم احمق فردا شوهر کنی انقد میگی زیاد رابطه داشتم معلوم بهت انگ میزنه با کسی دیگه ای 

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید اگه با نظرم مخالفی ریپ نکن وبحث ندارم من فقط نظرم به استارتر میگم نه به شما دوست عزیز 👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅سونوهام دو بار گفتن پسر ولی انومالی گفت دختر با اینکه باورم بهم ریخت ولی خدا رو شکر بچه سالم دارم و دخترم یه خواهر شاید خواست خدا  این بود💞 تو ۱۸ هفته تیکر از ابی به صورتی تغییر دادم 😅 دوستان دعا کنید دخترم سالم بیاد بغلم چون ۶ ماه اول بدترین روزا هارو داشتم 🥺
هرکی تو قبر خودش می‌خوابه به تو چه 

ربطی به قبر نداره این یه مسئله عمومیه و جامعه رو به گند میکشه. موضوع تو قبر خوابیدن ماله مسائلیه که توی خلوت اتفاق می افته و کسی متوجهش نمیشه و این دو تا دو مقوله کاملا متفاوتن. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
هرکی تو قبر خودش می‌خوابه به شما چه 

وقتی یکیشون افتاد تو زندگیت این ب توچه ها رو میفهمی یعنی چی

از چشمان کوچک فیل فهمیدم آنکه غنی تر است محتاج تر است

چه راحت لفظ‌ ج... و نفرین مرگ برای بقیه میکنین درحالیکه هیچی از زندگیش نمیدونین. خیلی ادمای سطحی ای هستین از اونا که بعد یه جمله ادم از معاشرت باهاتون حالش بهم میخوره 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
چرامن نمفهمیمم این اسی چی میگه🤷‍♀️

یکی اومد گفت از نامزدم تو سک... ارضا نمیشم بهم میگ تو خیانت میکنی و فکزت پیش کس دیگس ولی من قبلارابطه زیادی داشتم و الان نمیدونم چمه . بخاطر همین تاپیک اسی ناراحت شده😂🤍🏃🤦. بابا بخدا اینجا معلوم نیس فیکن یا... خودتونو ناراحت نکنین. 

وقتی یکیشون افتاد تو زندگیت این ب توچه ها رو میفهمی یعنی چی

من‌ از بابت زندگیم مطمعنم شما نگران نباش 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2706