2733
2734
عنوان

واقعادخجالت بگشین چطور روتون میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2378 بازدید | 111 پست
اون کاملا شرعیه 🤣🤣🤣 مثل ماشین اجاره ای 

جالبه برای اون زنا و مردا فرقیم نداره متاهل طرفشون یا مجرد. در ازای تنشون پول میگیرن. من به این ادمت لقب تن فروش رو میدم

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
چ منطق بی منطقی...🙂💔 عزیز دلم همینا باعث میشن شوهر یک خانوم از زنش سیر بشه نگید اینطوری فداتشم&nb ...

پس نتیجه میگیریم توانایی کنترل غریضه ک خدا ب انسان ها داده به مردا نداده

ینی زنا میتونن با دیدن ی مرد بهتر از شوهرشون خودشونو کنترل کنن

ولی اقایون خروس هستن نمیتونن

درسته؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نظرتون درباره صیغه های یساعته چیه؟ 

اون کار رو هم نمیپسندیم

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
ببینید من با توهین موافق نیستم ولی اینجا باید همچنین تاپیکی زده بشه چون برخی سعی دارن قبح این کارها ...

دقیقا 

بعدم منم منم کنن 

شو خوشبختی بذارن 

چقدر از دروغ بیزارم

پروفایل خودمم 👈 مریم خانومِ گل🌹#این غدیر با امام زمان 💖# غدیری ام 💖❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
یا مگه گفته با مردای متاهل بودم؟ شاید اصلا رفته ب پسرای ولگرد داده جوگیر میشن چرا؟🤐😂

ولا بخدا نیزانم چیانه😂🤦 . دقیقا اومد سوال پرسید کردنش جن...ده و خراب و... نذاشتیم حرف بزنه . ولی خب خدااییش قضاوت خوب نیس .

دست دو نفر.
اون کار رو هم نمیپسندیم

ولی هست به وفورم هست پس بهتره اول قانونی و شرعیش کنسل بشه. رطب خورده منع رطب نمیکند

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.