2733
2734
عنوان

پیرمرد ۶۰ ساله از من ۲۲ ساله خواستگاری کرد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3520 بازدید | 104 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شما چرا به خودت میگیری؟؟

مگه بیرون این همه احمق به خودشون اجازه میدن درخواست بیجا کنن به طرفشون ربطی داره؟ مرد متاهل درخواست میده مگه به طرف ربط داره؟ این همه درخواست تو همین سایت یا اینستا هست مگه کاربر مشکل داره؟

بی‌شعوری از اون طرف بوده به شما چه ربطی داره آخه؟

فدای سرت.... اصلا خودتو ناراحت نکن

میزدی ج. رش میدادی زنگ میزدی پلیس

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX

عزیزم 

اون که اونا چه غلطی کردن تو نباید خودتو ناراحت کنی 

برن بمیرن فقط 

اگه تونستم کمکت کنم یا خندرو رو لبات اوردم از ته دلت برای زندگیم خوشبختیو بخواه💔⚘ ممنون میشم.....بالاخره منم یه روزی میام تایپیک میزنم عکسه خونمو میزارم 🤗 میگم این همون خونه ایی که یه عمر ارزوشو داشتم یه سقفی واسه خودمون باشه.

عوضی 

تقصیر این سریال های مزخرف هم هست 

که ازدواج این سنین رو دارند خیلی عادی جلوه میدند 

ولش کن عزیزم 

ارزش فکر کردن ندارند 

فکرها و احساسات ناخودآگاه ت رو فقط تماشا کن و بدون که میگذره عزیرم

بلند میشدی با پشت دس میزدی تو دهنش مرتیکه الدنگ 

یقه کتشو گرفتم تا دم در کشیدمش انقدر بهشون فوش دادم اما از دلم‌نمیره بیرون خیلی تحقیر شدم با این کارشون

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

منم اومده بودن واسه پسر35ساله خودم17سالمه🤣🤣

کاربری سوممه.نی نی یار این دفعه بترکونی حلال نمیکنم (بدون هیچ دلیل)پیج ابجیمه ممنون میشم حمایتش کنید. پیج روبیکا مشاور ارشد سلامت ، لاغری و پوست و مو@style_____fit /rubika.ir/joing/CHHJGDBC0NZCWVHDBXZEYPRHKJXASQJX
من هیچی نمیدونستم مادرم خودسر این کارا رو میکنه هرچی میگم قصد ازدواج ندارم میگه پیر میشی بدبخت میشی ...

مادر منم اینطوری کرد باهام با سرنوشتم بازی کرد اونم نه یک بار بلکه دو بار

خیلی خوب درکت میکنم اما اصلا تسلیم نشو هرچی پر رو تر و گستاخ تر باشی برنده تری 

من بی زبون بودم ساکت بودم احترام میذاشتم باختم

بمیرم برات ایشالا بهترینا برات رقم بخوره فکرشو نکن به ازدواجم فکر نکن دختر بجاش فکر آینده باش برو کا ...

خدانکن بخدا من اصلا قصد ازدواج ندارم میخوام تنها باشم تقصیر مادرمه کار ندارم اما یه مغازه دارم اجارشو میگیرم دستم جلو دست کسی دراز نیست😔

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤