2752
2734
عنوان

پیرمرد ۶۰ ساله از من ۲۲ ساله خواستگاری کرد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3520 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاش میشد ،خونه جدا ومستقل اجاره میکردی تاکمتراذیت بشی، خدالعنت کنه هرچه ادم بیشعورو نفهم رو   & ...

پولشو دارم دلم برا مادرم میسوزه🙂

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤
بهش سرمیزنی ،نمیری واسه همیشه که به هرحال خودت صلاح خودت رو بهترمیدونی عزیزم ، حرف من فقط این که کمت ...

میدونم خودمم فکرشو کردم ببینم چی میشه

امیرعلی من تو در وجود من ریشه کرده ای تو یه تیکه از قلبمی که همه جا با خودم دارمت 🖤

امروز همش تو فکر امضات بودم،،، امیدوارم خدا ب دلت آرامش بده،،،، برا امیرعلی تا میتونی خیرات کن یا کاری کن که همیشه بهش ثوابش برسه،،،، روحش شاد 🥺

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏
امروز همش تو فکر امضات بودم،،، امیدوارم خدا ب دلت آرامش بده،،،، برا امیرعلی تا میتونی خیرات کن یا کا ...

مممنون 

همیشه کارم همینه خیرات براش که به تازگی داداشمم اضافه شده💔💔

مممنون  همیشه کارم همینه خیرات براش که به تازگی داداشمم اضافه شده💔💔

اخی،،، خدارحمتش کنه💔،،، خدا بهت صبر بده🫂

ای آنکه در قلبمی و کنارم نه ! تو پنهانی ترین دلتنگی منی(H) خدایـــا ازت میخوام به دلش آرامش بدی،،، بهترینا قسمتش بشه، همیشه دلش شاد و لبش خندان باشه❤ ممنوعه ترینم همیشه دوستت دارم😘خدایـــــا شکرت بابت داشتن H❤ممنونم🙏