2733
2734
عنوان

اون هایی که تو رابطه هستن بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 99 پست
نگران نباش اون آدم ها ک اومدن تو زندگیت و رفتن اومدن ی درس به تو بدن و کارشون با تو تموم قطعا اگر آد ...

الان ۱۷ سالمه و دیگه وارد رابطه نمیشم اگه برگرده حتی پیامش رو نمیخونم 

دارم حال خودم رو خوب میکنم

_ میشه برای موفقیتم‌یه صلوات بفرستید 🥲🌹✨                تاپیک هامم بخونید:)
یکی به من درخواست دوستی داده بود پسره از هر نظر عالی بود کلا تایپم بود ولی مردک هول بود بعد ۳ ماه کا ...

وای لعنت بهش چقدر خوب ک زود متوجه شدی دمت گرممم واقعا عاقلی میدونی چقد خیلی ها میوفتن تو این دام تازه عاشق پسره هم میشن

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه ی پست دیدم اینستا خودشون تایید کردن دیگه🤐

اره بابا 

قدیم شاید ولی جون های الان همه داغونه وضیتشون 

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2731
وای من خودم میفهم تورو من خودم۱۴سالگی عاشق شدم اون هم ۱۴سالش   سال با هم بودیم خانوادمون ...

من 

اولی ۴ سال بزرگ تر بود 

دومی س سال

الان ۱۷ سالمه و دیگه وارد رابطه نمیشم اگه برگرده حتی پیامش رو نمیخونم  دارم حال خودم رو خوب می ...

ایول دمت گرم بهترین کار رو میکنی خودت از همه مهم تر و با ارزش تری فقط تمرکز کن رو ودررس و موفقیتت وقت واسه عشق عاشقی زیاده

به دریا بنگرم دریا تو بینم به صحرا بنگرم صحرا تو بینم به هرجا بنگرم انجا تو بینم اخه احمق برو کنار میخام جلومو ببینم  
وای لعنت بهش چقدر خوب ک زود متوجه شدی دمت گرممم واقعا عاقلی میدونی چقد خیلی ها میوفتن تو این دام تاز ...

یه بار این گوه رو خودم 😂 خودمو نجات دادم 

الان کارکشته شدم 😁

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
ایول دمت گرم بهترین کار رو میکنی خودت از همه مهم تر و با ارزش تری فقط تمرکز کن رو ودررس و موفقیتت وق ...

😍🌹 قربونت بشم 

اره بابا  قدیم شاید ولی جون های الان همه داغونه وضیتشون

اره خدایی اصن پسره باکره دیگ بزور پیدا میشه همه قبلا  ی دور زدن حالا حالب اینه همینا ی دختر آفتاب مهتاب ندیده میخان

[QUOTE=335938916]من  اولی ۴ سال بزرگ تر بود  دومی س سال[/QUOTعاشقت بودن؟

همشون میگفتن 

اولی بخاطرم سیگار نمیکشید شربت نمیخورد 

شربت ک میدونی چیه 😁 میترسم بترکم 

بعد ک کاتیدم لایو گرفت گفت خیلی فلانی خیلی اونجوری 

جالبه الان دست دست با یکی دیگست

یه بار این گوه رو خودم 😂 خودمو نجات دادم  الان کارکشته شدم 😁

منم یبار  ی گوهی خوردم ک دیگ فک کنم سینگل ب گور ریق رحمت رو سر بکشم 😂

انقد ک دیگ این رابطه چرت شده

اره خدایی اصن پسره باکره دیگ بزور پیدا میشه همه قبلا  ی دور زدن حالا حالب اینه همینا ی دختر آفت ...

اگ کسی باشه ک بازم با ی نفر بوده باشه و به گذشته دخترم احترام بزاره میشه باهاش کنتر اومد

ینی تفکرش این نباشه من هر غلطی خواستم بکنم تو باید ی حرف ساده هم با کسی نزده باشی