2752
2734
اع واه مرسی 😅❤️ به خاطر شرایط زندگیا و جامعه و خانواده هامون اینجوری شد🙂

دقیقا!!!

من خودم به خاطر شرایط خونوادگیم زود ازدواج کردم!!! الان منتظر بدنیا اومدن بچمم!‌خیلی میترسم نمیدونم چطور تربیتش کنم

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالبه. دوست پسر داری بعد با ازدواج مخالفی! موضوع سر همینه: بعضی‌ها با ازدواج مخالفن ولی با دوستی های ...

ظرفا رو که نمیشوره ،روزی سه وعده غذا نمیپزه که 

خواهر شوهر ،مادر شوهر نداره که

مسئولیتش نسبت به سنش در حد خودشه نه بیشتر 

2731
دوستی رو واقعا با ازدواج مقایسه میکنی؟ توی دوستی دوساعت میری بیرون میگردی یه چیزی میخورید عکس میگیر ...

آره تو راس میگی. یکی 40 ازدواج کنه طلاق نمیگیره ولی 19 ازدواج کنه میگیره. منطق ازت میباره.

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
به این فکر کن تویه مادرجونی که میتونی دراینده بچه ات رودرک کنی.نگا کن من الان اصلا مادرمو نمیفهمم چو ...

اتفاقا فاصله سنی خودم با مامانم ۱۷ سال هست خیلی باهم رفیقم تو همه پشت همیم میفهمم چی میگی 

دوستی رو واقعا با ازدواج مقایسه میکنی؟ توی دوستی دوساعت میری بیرون میگردی یه چیزی میخورید عکس میگیر ...

دقیقا 🤕

تازه خانواده هامون کاملا در جریانن همو می‌شناسن 

رابطمون چهارچوب داره خطر قرمز داره پامونو فراتر نمیزاریم

از ازدواج تو این سن من 17 18 اون 21 22 خیلی بهتره 

چه کار کنیم خب وقتی همه چیمون به هم میخوره و همو میخوایم 🤕🥴

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
ظرفا رو که نمیشوره ،روزی سه وعده غذا نمیپزه که  خواهر شوهر ،مادر شوهر نداره که مسئولیتش نسبت ...

عاقا شما برین دوست پسر بگیرین ولمون کنید

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
آره تو راس میگی. یکی 40 ازدواج کنه طلاق نمیگیره ولی 19 ازدواج کنه میگیره. منطق ازت میباره.

نگفتم طلاق نمیگیرن گفتم بیشترین طلاق تو این رنج سنیه

نگفتم همه طلاق ها

توی دهه های سی و چهل هم طلاق هست ولی خیلی خیلی کمتره چون به خیلی عاقلانه تر و بدون هیجان هورمونی انتخاب میکنن 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄