2733
2734
خیلی زرنگه جاریم.ادمو چنان گول میزنه بد یه ماه میفهمیدی تازه چی شده همون شب عروسی برای بچه اقدام کر ...

چه ابتکاری هم داشته دوتا بچه اول باهم

‌آرزو  قلبیم به عشقتون برسید😊❤️ خیلی دوست دارمmilad😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا ازدواج تو سن کم خیلی بده.حالا اینا هیچی....دخالت خانواده شوهر،تیکه و کنایه جاری وخواهرشوهر واا ...

من شوهرم پسر داییمه خانوادشم نه دخالتی دارن نه هیچی شوهرمم از همه لحاظ عالیه خونه دارم ماشین طلا دوتا بچه قتد وعسل ولی دوست داشتم همین ازدواج رو در سن ۲۵ سالگی داشتم حداقل نه اینکه باردار باشم برم دانشگاه که خودم خجالت بکشم که وقتی زایمان کردم سر کلاس دانشگاه همش فکر پیش بچم باشع که شیر میخواد که شیر از سینه هاام بزنه لباسم کثیف شه که بعضی وفتا کسی نباشه نگهش داره مجبور بشم بچما ببرم دانشگاه باخودم 

جالبه. دوست پسر داری بعد با ازدواج مخالفی! موضوع سر همینه: بعضی‌ها با ازدواج مخالفن ولی با دوستی های ...

دوستی رو واقعا با ازدواج مقایسه میکنی؟

توی دوستی دوساعت میری بیرون میگردی یه چیزی میخورید عکس میگیرید قدم میزنید میای خونه یکساعت شبا چت میکنی 

توی متاهلی هزارتا مسئولیت میریزه سرت اداره یه خونه زندگی باهاته مدیریت روابط باهمسر و خانواده همسر مدیریت امور منزل مدیریت مالی و هزارچیز دیگه

دختری که از لحاظ قانونی هنوز درحدی عقلش رو کامل نمیدونن که حق رای و گواهینامه و بازکردن حساب بانکی بهش بدن صلاحیت اداره یه جامعه کوچیک ولی مهم مثل خانواده رو داره؟

۹۰ درصد کسایی که زیر ۲۳ ۲۴ ازدواج کردن پشیمونن یه سر به دادگاه ها بزنید میفهمید بیشترین طلاق ها تو کدوم رنج سنی داره اتفاق میفته ادم تازه تو ۲۵ میفهمه از خودش و دنیا چی میحواد و چه ملاکی داره

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄
باهم سازش دارن؟ 

سرزندست عموم پایه‌ست ‌. ولی دختره ازین پلنگاست کل فامیل میدونن دلیل ازدواجشون جز پول چیز دیگه ای نبوده

گیرم از قصه این غصه هم آگاه شدم / زندگی روز و شبش از غم نشمرده پرست .
عزیزم اوکی راست میگی. ولی ما الان با پدیده‌ای به نام دوست دختر/پسر رو به رو هستیم که مثل قارچ داره ر ...

دوقتی با ازدواج یکیه ؟ دختر وقتی دوست داره باهاش ازدواج نمیکنه زندگیشو میکنه درسشو میخونه هنوز خونه ی پدرشه  ولی وقتی ازدواج میکنه بعضیا مجبورن درس نخونن بعضیا مجبورن از تفریح بزنن تا شام وناهار اماده کنن و....  تایمش گرفته میشه  درضمن حرفی از موافق یا مخالفی دوستی نبود

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
نه عزیزم اتفاقا شوهرم خیلی خوبه زندگیمم همه چی دارم خونه ماشین طلا سلامتی ولی اینکه فکرش رو میکنم ۱۸ ...

به این فکر کن تویه مادرجونی که میتونی دراینده بچه ات رودرک کنی.نگا کن من الان اصلا مادرمو نمیفهمم چون اختلاف سنیمون زیاده.ولی خوشحالم تختلاف سنیم بادخترتم کمه وقتی اینا نوجون باشن من مادری حونم که میتونم رفیقشون باشم درکشون کنم

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
عزیزم اوکی راست میگی. ولی ما الان با پدیده‌ای به نام دوست دختر/پسر رو به رو هستیم که مثل قارچ داره ر ...

عزیز یه اشتباهو با اشتباه نمیشه اصلاح کرد بهتره بجای نرمالیزه کردن ازدواج زیر 18 دوست دختر پسری رو جمع کنیم

عزیزم بحث نکن فکر میکنی این همه تاپیک عجیب غریب  و خیانت و اینا چرا هست واسه همینه دیگه...

آها یه 40 ساله ازدواج کنه خیانت نمیشه تو اون رابطه ولی یه 18 ساله ازدواج کنه میشه؟ بابا منطق!

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
ولی خیلی بیشتر از سنت میفهمی!!! واسه همینه که میگم دهه هشتادیا خیلی زود بزرگ شدن. خودمم متولد ۸۰ ام

اع واه مرسی 😅❤️

به خاطر شرایط زندگیا و جامعه و خانواده هامون اینجوری شد🙂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
عزیز یه اشتباهو با اشتباه نمیشه اصلاح کرد بهتره بجای نرمالیزه کردن ازدواج زیر 18 دوست دختر پسری رو ج ...

خب جمع کنید ببینیم

الهی شمع بشی، پروانه شم، دورت بگردم/ بعدش فوتت کنم، خاموش بشی، هرهر بخندم/ الهی چوب بشی، پشمک بشم، دورت بگردم/ بعدش منو بخورن، تو لخت بشی، هرهر بخندم😄
اخ بد شده که

اره خیلی باید بیشتر بخونی

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
2706