2733
2734
عنوان

چرا بعضی مردا اینجورین

434 بازدید | 44 پست

خیلیا رو دیدم خود پسره ظریف لاغر با قیافه ی خوب و خوش لباس 

ولی برا ازدواج با دختری ازدواج میکنن که چاقه و کنار هم وایمیسن درشت تر از پسرس قیافه ش خیلی سطح پایینتر از پسره س و اهل مد و اینکه به خودش برسه نیس واقعا زیاد دیدم

مثلا اینا بعد یه مدت پشیمون نمیشن یا مثلا دختره اعتماد به نفسش نمیاد پایین؟ 

البته برعکسشم هست پسره پایینتره ولی تو این موارد دخترا طرفو پولدار انتخاب میکنن

میدونم اخلاق و اینا هستا ولی من منظورم ازدواج سنتیه که هنوز کسی خبر از باطن و خلقیات طرفش نداره

شمام دیدین ازین موردا؟

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 

شرایط زندگی و علایق فرق می‌کنه خیلی از مردا هم با عشق ازدواج نمیکنن یعنی بع عشقشون نرسیدن بعد با هر کی ازدواج کنن براشون مهم نیست 

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دیدم ی پسر خوشگل خیلی سر تر دختره با اعتماد به نفس قیافه خیلی معمولی پسره خیلی دوسش داره 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
ارهههه خیلی مثلا داداشم یه جنتلمن واقعی تحصیل کرده خوشتیپ خوشگل عروسیمون چاق زشت بد هیکل تازشم من گر ...

داداشت و دوست نداشتی ؟

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔
2740
ارهههه خیلی مثلا داداشم یه جنتلمن واقعی تحصیل کرده خوشتیپ خوشگل عروسیمون چاق زشت بد هیکل تازشم من گر ...

خوش به حالت که داداشت این‌قدر خوبه داداش من با ۳۰ سال مایه ننگ خانوادس یه پسر بیکار یی پول بی عرضه معتاد... عاشق یه زن مطلقه شد مثلا ما کلی مخالفت کردیم که اینا ازدواج نکنن مامانم گفت من میترسم براش برم خواستگاری و دختر یه بنده خدا رو بدبخت کنم تهش داداش احمقم اینو قایمکی صیغه کرد بچه زایید بعدش انداخت گردن ما رفت 

خواستم بگم تو که اینقدر داداش خوبی داری قدرشو بدون واسه من که مایه عذابه🙂

‏واسه جا کردن خودتون تو قلب کسی، خودتون رو کوچیک نکنید، یه نفرو پیدا کنید که قلبش اندازه خودتون بزرگ باشه.🥲
شرایط زندگی و علایق فرق می‌کنه خیلی از مردا هم با عشق ازدواج نمیکنن یعنی بع عشقشون نرسیدن بعد با هر ...

جالب بود موافقم👌بیخود نیس خیانت و طلاق زیاده

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
شرایط زندگی و علایق فرق می‌کنه خیلی از مردا هم با عشق ازدواج نمیکنن یعنی بع عشقشون نرسیدن بعد با هر ...

معمولا آدما با عشقشون ازدواج نمیکنن با کسی که حاظر باشه باهاشون ازدواج کنه مزدوج میشن

2706