2752
2734
عنوان

ضدافتاب بی رنگ برای پوست چرب چی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 618 بازدید | 93 پست
میدونستید خاصیت اصلی ضد آفتاب جلوگیری از پیری پوست و اونقدرها که تبلیغ میکنن رو لک اثر خاصی ندارد ‌ش ...

ضد افتاب بیشتر برای جلوگیری از لک هست . پوست رو در برابر افتاب حفاظت می کنه تا سوختگی و لک ایجاد نشه . برای درمان لک از سرم مخصوص یا لیز باید استفاده بشه . به قول شما درمان لک برای ضد افتاب بیشتر جنبه تبلیغاتی داره

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من طی تحقیقاتی که داشتم متوجه شدم ضدآفتاب‌های بی‌رنگ چون لایه قابل مشاهده روی پدست ایجاد نمی‌کنن توا ...

چند تا پیام من بالاتر بخون دلیلش را میفهمی

هدف من از زندگیم خوشبختی و سعادت دخترانم هست .

لافارر مناسب پوست خشک و معمولی خیلی سبکه

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
2731
مهربان باور کن درگیر بچه م تازه اومدم بخوابم دیشب بیدار بودمذاگه یادت موند یادم بندازعصری برات بفرسم

باشه عزیزدلم راحت باش اشکالی تداره

چشم

کاربری صدهزارم
لافارر مناسب پوست خشک و معمولی خیلی سبکه

لافارر پوست خشک چون خیلی سبک و زود جذب کنارش حتما باید آبرسان استفاده کرد وگرنه خشکی پوست ایجاد میکنه .ولی کلا از لافارر سبک تر تا حالا من  استفاده نکردم .

قیمتش چنده درماتیپیک بی رنگ ؟

یکی دوماه پیش۲۷۰

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
از بهترین داروخانه گرفتم تجویز دکتر بود و من اولین بار گرفتم تازه اونم برای دخترم .چه قدر نامرد هستن ...

متاسفانه تو ایران موضوع اصل و فیک خیلی کارو سخت کرده . قبل خرید محصولات خارجی از سایت های معتبر مثل عسل بانو یا هیلادرم قیمت رو چک کنید . من تا به حال محصول فیک از این دو سایت ندیدم . امیدوارم محصولی که خریدین اصل باشه  

هم اسمه آریانا گرنده  . با افتخار رئالی هستم . اگه بارسایی هستی ریپ نزن   
متاسفانه تو ایران موضوع اصل و فیک خیلی کارو سخت کرده . قبل خرید محصولات خارجی از سایت های معتبر مثل ...

مسلما اصل نیست .ممنونم از اینکه بهم گفتی به صورت دخترم نمیزنم خودم استفاده میکنم نهایت ضررش برسه به من .من دیگه عمر خودم را کردم 🤣🤣‌پیشنهاد شما برای دخترم چیه 

فلوییدی الارو یا پریم .پوستش معمولیه ولی خوب جوش  دوران بلوغ داره .؟

درماتیپیک این اواخر دیگه کارخونه اش جدید نزده بود من صد تا داروخونه رفتم گیرم نیومد حالا شاید دوباره ...

من یه ماه نیم پیش از داروخونه خریدم از داروخونه معتبر و پرسیدم اصله؟گفت ما با واردکننده معتبر کار میکنیمظ خیالتون راحت ۲۷۰ بود؟یعنی فیک بوده؟

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
من یه ماه نیم پیش از داروخونه خریدم از داروخونه معتبر و پرسیدم اصله؟گفت ما با واردکننده معتبر کار می ...

عزیزمن من آخرین بار پارسال گرفتم ۴۰۰ به بالا .نمیدونم به خدا احتمالا تاریخش خیلی جدید نبوده ‌ولی بگم خواهرم گرفته بود و فیک بود حتی اندازه کرم با اندازه اصلیش فرق می‌کرد و بوش هم متفاوت بود و صورتش پر از لک شد تو چند بار استفاده و انداخت دور .ببین بوش مثل قبل که استفاده کردی نباید دونه های زرد هم توش داشته باشه .کلا یه کرم را شما از چند تا داروخانه متفاوت بگیر ممکنه بوهاش با هم فرق کنه .من تا حالا چند بار این مورد برام پیش اومده .و بیشترین ضررش هم اینه که خاصیت ضدآفتاب با اصلش برابری نخواهد کرد و میبینی لک هات بیشتر شد و یا پوستت خشک و دهیدراته شد .که با  قیمت های الان آدم زورش میاد ۵۰۰ تومن کرم را بندازه دور .

متاسفانه تو ایران موضوع اصل و فیک خیلی کارو سخت کرده . قبل خرید محصولات خارجی از سایت های معتبر مثل ...

رو جعبه اش نوشته ایزدین پرو فیوژن واتر بدون تحریک چشم 

ایرانی هم نوشته 

IZDIN

FusionWater

مشخص که مال شرکت ایرانی ولی چرا به اسم ایزدین ؟

عزیزمن من آخرین بار پارسال گرفتم ۴۰۰ به بالا .نمیدونم به خدا احتمالا تاریخش خیلی جدید نبوده ‌ولی بگم ...

عزیزم احتمال. اینکه داروخونه های بی انصاف گرون بفروشنم هست من خودم تو همین سایت راهنمایی گرفتم چی بخرم با چه قیمتی؟دوستی که همینجا بودن گفتن کلی پول بابت ضدافتابای مختلف دادن تا به چندتا برند خوب رسیدن لیست اونا با قیمتاشونو بهم دادن و گفتن بین ۲۷۰ تا ۳۰۰ هست حالا شاید مال شما حجمش فرق میکرده بازم نمیدونم ولی من به این داروخونه اعتماد دارم حالا بازم ایندفعه برم ازشون میپرسم ببینم جریان چظیه اگه یادتون مونده میشه بگین چند میل بود ۴۰۰ تومن؟

عزیزمن من آخرین بار پارسال گرفتم ۴۰۰ به بالا .نمیدونم به خدا احتمالا تاریخش خیلی جدید نبوده ‌ولی بگم ...

در مورد تاریخشم اتفاقا پرسیدم ازش گفتم جدیده گفت اره

2706