2733
2734
عنوان

ضدافتاب بی رنگ برای پوست چرب چی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 93 پست
اخه تاپیک قبلیم گفتن بدرد نمیخوره اشغالع خودت ببین وگرنه منم میخواستم پیکسل بخرم

عزیزم یا لافارر پوست چرب بگیر یا فلوییدی الارو یا فلوییدی مای .یه دوره بزن دفعه بعدی یه چیز دیگه بگیر .ماها هم مطمئن باش تاحالا کلی ضدآفتاب عوض کردیم و پوست تا پوست هزاری فرقش باید هزینه کنی تا آخرش بفهمی دقیقا چی بهت می‌سازه. اینا برندهای خوب هستند و مسلما راضی خواهی بود .ولی آخر کار آدم باز برمیگرده به سمت ضدآفتاب قیمت مناسب تر من الان یه مدت جوت میزنم .سنگین هست کمی ولی قیمتش خیلی خوب بود با پوستم هم سازگاری داره بدم نیست. با اینکه من کلی برند ضدآفتاب تا حالا تست کردم .من شاید ۱۵ روزی یا ماه یک ضد آفتاب را تموم میکنم .1

هدف من از زندگیم خوشبختی و سعادت دخترانم هست .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم یا لافارر پوست چرب بگیر یا فلوییدی الارو یا فلوییدی مای .یه دوره بزن دفعه بعدی یه چیز دیگه بگی ...

اها ممنون گلم

من سان سیف داشتم خیلییییی سنگینع البته راضی بودم

جدیدا ۲ تا خریدم هردوتا افتضاااااااح

اصلاح میکنم پاگسازی میکنم صورتم صافه اینو که میزنم مثل سفیداب لایه لایه برمیگرده

قبلا خوب بود این جدیدا هرچی گرفتم همینجوری بود

برای مادرمم همینجوری میشه با اینکه انقضاشم خیلی مونده هنوز

گلم پیکسل بگیرم به نظرت؟پوستم حساسه سریع جوش میزنه میخوام سبک باشه و بی رنگ

تا حالا نداشتم خیلی وقته همین سان سیف بوده قبلشم ادیب میزدم که گیاهیه ولی خیلی چربه به درد نمیخوره

کاربری صدهزارم
فلوئیدضدافتاب مای اصلا انگار کرم نزدی،  هیچ احساس سنگینی هم نداره،  جذبش هم فوری

ممنونم عزیزم

میشه اندازه یه نخود رو دستتون بزارین ماساژ ندین فقط بافتشو ببینم؟

شما پیکسل داشتین؟

چرب نمیکنه و برق نمیندازه؟

کاربری صدهزارم
2731