2752
2734
عنوان

ضدافتاب بی رنگ برای پوست چرب چی خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 93 پست
من با لافارر جوش زدم با اینکه تعریف شنیده بودم ازش . فلوید الارو و پریم بهتر هستن

شما نوشته بودی الارو ایرانی هست ولی الارو خارجی برا فرانسه و چند تا کشور دیگ گرونم هست .

دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچیکترین معجزه خدا باشه  خدایا شکرت بخاطر بودنت تک تک لحظات زندگیم.انسانیت به دین و مذهب خاصی نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی .اینجا آدما مجازین ولی قلباشون واقعی پس مبادا 💔سکوت در مقابل ظالم شریک شدن در ظلم اوست .اگ کسی بهم بی دلیل بی احترامی کنه چه مجازی چه حقیقی جوابشو میدم .البته آدمای حقیقی زندگیم خداروشکر خوبن.کسی از مجردی نمرده ولی متاهلی که انتخابش درست نبوده روزی هزار بار میمیره و زنده میشه .متاهلی که تنهاست خیلی بیشتر از مجردی که تنهاست عذاب میکشه پس برا ازدواج سعی کنید همسفر خوبی انتخاب کنید  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قیمتش چنده درماتیپیک بی رنگ ؟

درماتیپیک این اواخر دیگه کارخونه اش جدید نزده بود من صد تا داروخونه رفتم گیرم نیومد حالا شاید دوباره زده باشه من پیگیر نشدم دیگه  .قیمتش آخرین بار من ۴۰۰و خوردا ای خریدم ولی به سبکی لافارر نیست .ولی درماتیپیک هم جز برندهای عالیه 

هدف من از زندگیم خوشبختی و سعادت دخترانم هست .
2731
شما نوشته بودی الارو ایرانی هست ولی الارو خارجی برا فرانسه و چند تا کشور دیگ گرونم هست .

الارو فلوییدی دو سال اومده و عالیه. با اون الارو رنگی قبلی مقایسه نکنید .جز کرم های پر فروش حاضر .

درماتیپیک این اواخر دیگه کارخونه اش جدید نزده بود من صد تا داروخونه رفتم گیرم نیومد حالا شاید دوباره ...

اره تعریف این دوتا رو شنیدم 

من بیشتر از یکساله ک ضدافتاب نزدم متاسفانه پوستم خیلی بد شده 

حالا میرم لافارر بگیرم اگه خوب بود ک دوباره میگیرم اگه نه ک درماتیپیک رو هم امتحان میکنم 

ساین اسکین برای پوست چرب خوبه

متخصص پوست گفت

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
پس فلوید پریم (حدود 300) یا فلوید الارو (حدود 500) پیشنهاد میدم بهتون . ایزدین حدود 1/200 هست ولی کی ...

آفرین پیشنهادات عالی بود 

من چند روز پیش ایزدین گرفتم ۵۵۰ احتمالا مشابه ایرانی بوده یعتی ؟🤔🤔