2733
2734
عنوان

شوهرم هربار که دعوامون میشه طلاهامو به زور ازدستم درمیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 2886 بازدید | 123 پست
یعنی الان هیچی ندارم وانمودم میکنم که برام مهم نیست ولی وقتی واسه خودش همه چی میگیره دوست دارم از حر ...

پولات جم کن طلای خیلی ریز و نازک بخر و قایم کن برای خودت طرف خودت مهمونی رفتی بنداز لذتش ببر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

هععععععی

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
واقعا براش متاسفم. طلا میخری واسه خانومت چرا هی گرو کشی میکنی؟ مثل هدیه ای که واسه قدردانی بخری بعد ...

آره با این که میدونه وقتی طلا دارم خیلی خوشحالم باخودم میگم چجوری دلش میاد این قدر بی رحم باشه 

اگه آنقدر بیچاره و عقده ای هست ایندفعه با یه کلکی خرش کن طلاهاتو پس بگیر وقتی کرفتیش برو یه گوشی آیفون کن و لباسهای نو نصفش قایم کن بگو همینا شد بهش نشون نده بده دست مادرت هربار میخری نگو خریدم 

این کارم میکنم میگه برو طلاهامو بیار مقاومت بیشتر برابر با کتک 

اصلا مقاوما نکن یه دوبار ببینه عادی دیگ اینکارو نمیکنه بگو اصلا حالم از طلا بهم میخوره و بنداز جلوش

دشمن خونی نی نی یار سه☺️🔪)