2752
2734
عنوان

شوهرم هربار که دعوامون میشه طلاهامو به زور ازدستم درمیاره

| مشاهده متن کامل بحث + 2886 بازدید | 123 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی هفت خطه میفهمه

اعصابم خرد شده ضربان قلب گرفتم براش تو فامیل آبرو نذار به همه این کارشو بگو شده تو جمع روبه روی خودش بگو تا شرمنده و خجالت زده بشه آب بشه بره زیر زمین خدایا توبه چجوری آدمیه این موجود 

2731
فامیل میدونه ولی این اصلا به روی خودش نمیاره پرروووو

چقدر آدم چیزیه وای وای خدا بهت صبر بده بعضی چیزا میخونم گریه ام میگیره خودم میذارم جای طرف نمیدونم چرا 

آره با این که میدونه وقتی طلا دارم خیلی خوشحالم باخودم میگم چجوری دلش میاد این قدر بی رحم باشه 

دلیل ابن کاررهمسرت اینه که ...‌

شما تو رفتار و تو گفتارت بارها و بارها ثابت کردی که طلاهاتو بیشتر از هررررچیزی دوست داره ....

و یه جورایی طلا برات خط قرمز،یا همون نقطه ضعفت هست ! 

و یه جورایی همسرت حس،می کنه طلا ها هویی اون هستن چون تو اون ها رو دوست داری !،

به زبون و تو رفتار نشون می دی دوس داری و احتمالا تو رفتار و تو زبون نشون نمی دی همسرت ارزشمنده برات !،

هر وقت اشتی کردید و باهم گل و بلبل بودید خیلی خوب و اروم و بدون تیکه انداختن بهش،بگو تو دنیا هییچ کس برای من ارزشمند تر از تو نیست و هر چی که دارم مال تو هست حتی این طلاهایی که خریدی و هر وقت خواستی بیا بردار !!!

شاید بگی نه من نمی دم و نمی گم ! ولی با این جمله اب رو اتیش،میشی،و احتمالا خیلی کمتر بهت اسیب بزنه یا دبگه طلا ها رو ازت نگیره !، البته تو رفتارتم بایدددد نشون بدی و گاه گاهی،بهش،یاد اوزی کنی مثلا ماهی ۱،بار بهش بگی کافیه نه دم به دقیقه ! 

رفتار شوهرت دقیقا مثل بچه ای هست که می بیته مثلا خواهرش،یه عروسک جدید خرید و اونو دوست داره ولی چدن نمیاد با این بازی کنه و دیکه اهنیتی بهش نمی ده یهویی مثلا عروسک رو تیکه تیکه می کنه و گریه خواهرش،رو درمیاره چون می خواد دیده بشه ووبا اون بازی کنه !!!

اگر اینها نباشه! 

شاید همسرت ترس از دست دادنت رو داره و می ترسه بری و طلا ها رو ببری با خودت ! 

یا اینکه خودت تو زبون گفتی که طلاها رو عیچ وقت بهت نمی دم و حق خودمه ! و احتنالا با این کار می خواد نشون بده ریییس کیه !

اگه یک بار ک بخاطر قایم کردن طلا کتکت زد بری پزشک قانونی ازش شکایت کنی دیه بگیری دیگه همچین غلطی نمی ...

یه جور میزنه هیچ جام معلوم نمیشه درد میگیره ها ولی معلوم نمیشه گاهی فقط یه کبودی