2752
2734
عنوان

سکه هامو نگه دارم یا مسکن مهر بخرم؟؟🤔😒🤔😒🤔😒🤔😒

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 69 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خرید مسکن مهر با فروش طلا اشتباه محضه. آپارتمان بخصوص مسکن مهر با افزایش عمر رکود میکنه و تنها چیزی که شاید گول زننده باشه فقط پول اجاره ای هست که میگیری. بهترین کار خرید یه تیکه زمین هست اونم با مشورت که چه جایی از شهر رو بورسه. یا اینکه نصف سرمایه ی طلاهات رو دلار بخر بقیه طلا بمونه و نگه دار. در شرایط الان بهترین سرمایه چیزیه که راحت نقد بشه

خرید مسکن مهر با فروش طلا اشتباه محضه. آپارتمان بخصوص مسکن مهر با افزایش عمر رکود میکنه و تنها چیزی ...

دلار نه . رشد دلار نسبت ب طلا ب دلیل سرکوب دولت پایین تر از طلاست . این  که میگم تو این سالها  قابل بررسی و نتیجه گیریه 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
2731
خرید مسکن مهر با فروش طلا اشتباه محضه. آپارتمان بخصوص مسکن مهر با افزایش عمر رکود میکنه و تنها چیزی ...

منم زورم میگیره  مسکن مهر بخرم اونم با فروش طلا   بخدا گیج گیجم   مگر اینکه وام بگیرم خودمو مقروض کنم و تو سختی بیفتم تو خود شهر بخرم بازم نمیتونم  ملک همه چی تموم پیدا کنم یه نقصی داره  من با پارکینگ آسانسور جنوبی با ترلس میخوام که بازم با وام و اینا نمیشه   گیج شدم  شوهرم میگه به درک بذار یه مسکن مهر بخرم بندازم اون گوشه 

دلار نه . رشد دلار نسبت ب طلا ب دلیل سرکوب دولت پایین تر از طلاست . این  که میگم تو این سالها&n ...

وای تو رو خدا کمکم کن گیج شدم  شوهرم زود میخواد یه کاری کنه  من ۱۵۰۰ سکه دارم باید ۲۰۰تومن رهن بدم مسکن نهر بخرم   یا اینکه ۱۵۰۰سکه و ۳۰۰تومن الان یه وام نیاد دستم با ۳۰۰تومن رهن و ۴۰۰ وام مسکن برم یه اپارتمان تو شهر بخرم تو محله خوب یه نقصی داره مثلا جنوبی نیست  یا آسانسور نداره  یا برم تو یه خیابون متوسط یه با پارکینگ آسانسور جنوبی بخرم  که خب وام برجی ۱۱تومن قسط داره البته من ۵ساله میخوام بگیرم که بازپرداختش کم بشه  و در اینصورت باید مثلا با برجی ۶تومن زندگی کنم   یا اینکه به درک سکه ها رو نگه دارم  با ۳۰۰تومن وام نقدی که فردا میاد دستم چه کنم  ، شوهرم میگه اخه که سکه نگه میداره  سکه رو میخرن برای سرمایه گذاری  میگه پس ۳۰۰تومن نقدی که فردا دستم نیاد چه کنم  منم میگم نگه دار چندماهه دیگه باید رهن مستاجرمون را بدیم  آخه یه اپارتمان کوچیک خریدیم شمال  اون رهن هست یا اینکه دوباره بدیمش رهن   کلا گیج شدم 

دلار نه . رشد دلار نسبت ب طلا ب دلیل سرکوب دولت پایین تر از طلاست . این  که میگم تو این سالها&n ...

نمیدونم اصلا می ارزه اینقدررر خودمون را بندازیم تو سختی  مگه مرض داریم  از یه طرفم میگم ۱ساله دیگه نگم چرا یه چیزی برا سرمایه گذاری نخریدم چه اشتباهی کردم   

اجاره هم نمیتونم بگیرم  میخواستم با رهن بخرم   اینطوری که میگی خریدش با وام هم غیر منطقیه؟

میتونم مثلا با وام مسکن مهر بخرم ۴۰۰تومن وام بگیرم که البته ۱۰۰تومنش اوراق هس  ۳۰۰ تومن نقدی فردا میاد دستم   ۲۰۰تومن بدم رهن   که کمتر طلا بفروشم   اما آیا وام نسکن برا مسکن نهر می ارزه؟

خوبه ۲۰۰تومن بدم رهن   ۴۰۰ وام مسکن بگیرم   ۲۰۰تومن وام نقدی میاد دستم و ۷۵۰تومن طلا و نقره بفروشم؟

اجاره هم نمیتونم بگیرم  میخواستم با رهن بخرم   اینطوری که میگی خریدش با وام هم غیر من ...

به شرط اینکه ملکی بخری بعدا پیمونت نکنه می ارزه . ولی حواست باشه خرج و مخارج امسال خیلی بیشتره تا پارسال 

خوبه ۲۰۰تومن بدم رهن   ۴۰۰ وام مسکن بگیرم   ۲۰۰تومن وام نقدی میاد دستم و ۷۵۰تومن طلا و نقر ...

یه سوال نقره هم رشد داره کلا برای سرمایه گذاری ؟ نسبت ب طلا چه حوریه رشدش 

2706