2733
2734
عنوان

سکه هامو نگه دارم یا مسکن مهر بخرم؟؟🤔😒🤔😒🤔😒🤔😒

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 69 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حالا اینقدرمشاوره نداده بودم . 😂😉

سلام عزیزم میشه منم راهنماییم کنی؟ من یه خونه نوساز تقریبا دوسه سال ساخت با متراژ ۱۸۰ متر دور از شهر که البته رشدی هم چندان نداره دارم. یه ماشینم داریم که اکثرا همسرم میبره. از لحاظ خونه خونم خیلی خوبه اما محلش اصلا دوست ندارم. بنظرتون من خونه را بفروشم و برم خونه قدیمی توی شهر بخرم با متراژ خوب یا خونه کوچک اما نوساز توی شهر بهتره؟ یا تلاش کنم یه ماشین بخرم و خونه را همینجا نگه دارم؟ ممنونت میشم راهنماییم کنی. همش این فکرا تو سرم میچرخه

سلام عزیزم میشه منم راهنماییم کنی؟ من یه خونه نوساز تقریبا دوسه سال ساخت با متراژ ۱۸۰ متر دور از شهر ...

والا من نظر میدم ولی شما هر چی که معقوله قطعا باید انتخاب کنی 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
2731
سلام عزیزم میشه منم راهنماییم کنی؟ من یه خونه نوساز تقریبا دوسه سال ساخت با متراژ ۱۸۰ متر دور از شهر ...

۱- آپارتمان کوچیک زیر ۸۵ متر قطعا نقد شوندگیش خیلی بهتره تا اپارتمان بزرگ که قدرت خرید مردم باهاش خیلی فاصله داره ‌. ۲- ضمنا من نمی‌دونم جای خونت کجاست اصلا اپارتمانه یا خونه ویلایی .  اگه خونت رو واسه سرمایه گذاری خریدی و خودت مجبور نیستی داخلش بشینی ؛  من باشم نگاه میکنم ببینم اگر جای خونه و محلش طوریه که در منطقه در حال رشده تو همون منطقه خونمو حفظ میکنم ولی ب لحاظ متراژ حتی اگر آپارتمانی باشه همونجا یه دونه رو دو تا میکنم .ولی اگر خودت داخلش زندگی می‌کنی و یا میخای داخلش زندگی کنی محلی رو انتخاب کن که در عین آرامش و آسایش و نزدیکی ب محل کار  خودت و شوهرت تا حدودی جای خوبی باشه ب لحاظ محلیت و فرهنگ  منطقه . ضمنا نقشه خونه + طبقه ( اسانسوردارطبقات بالا و نه آخر ) و اگر بدون اسانسوره طبقه دوم . (نور گیری خونه )+ عمر ساختمان بین ۳- ۱۰ سال و حداکثر ۱۲سال . دسترسی ب امکانات حمل و نقل و کم واحد بودن خیلی مهمه 

۱- آپارتمان کوچیک زیر ۸۵ متر قطعا نقد شوندگیش خیلی بهتره تا اپارتمان بزرگ که قدرت خرید مرد ...

آسانسور حتما داشته باشه مگر طبقه دوم باشی . طبقه اول ب خصوص روی پارکینگ اصلا نخر چون زمستون سرد و کل روزها با صدای ماشین و موتور اسیری 

۱- آپارتمان کوچیک زیر ۸۵ متر قطعا نقد شوندگیش خیلی بهتره تا اپارتمان بزرگ که قدرت خرید مرد ...

نه اینهایی که گفتم ویلایی هست. خونه ای که داخلش زندگی میکنم و کل سرمایمون همینه. اما کمی دور از شهر، محله پایین شهر و ارزون حساب میشه. من خیلی تو فکرمه خونه ویلایی قدیمی با متراژ خوب توی شهر پیدا کنیم و اونجا زندگی کنیم تا دستمون باز بشه دوباره اونجارا بعدا بسازیم. فکر می‌کنم بهتره اما شوهرم میگه نمیشه توی اون خونه ها زندگی کرد. کلا شوهرم اصلا اهل ریسک و تکون به زندگی نیست مگر به اجبار زیاد. من واقعا توی این محله سختمه چون تازه بچم کلاس اوله، خودم ماشین ندارم و...

نه اینهایی که گفتم ویلایی هست. خونه ای که داخلش زندگی میکنم و کل سرمایمون همینه. اما کمی دور از شهر، ...

متراژ خونه و نقشه و ساخت خونمون که سه ساله ساختیم خیلی خوبه. تنها ایرادش محله و دور از دسترس بودنه.

متراژ خونه و نقشه و ساخت خونمون که سه ساله ساختیم خیلی خوبه. تنها ایرادش محله و دور از دسترس بودنه.

نگران نباشید . اونقدر خونه و اجاره خونه گرونه و گرونتر میشه که در طول چند سال همونجا هم کم کم درست میشه و رشد می‌کنه . اما اگر سختتونه که دسترسی ندارید ب امکانات و جای خونتون رو دوست ندارید پیشنهاد میکنم بیایید داخل شهر وی خونه کوچکتری با سال ساخت بالاتر بخرید ‌اما اینکه اون خونه ای که میگید شوهرتون میگه نمیشه داخلش زندگی کرد باید کمی دست به سر و روش بکشید . راه حل دیگه اینه کم کم طلا جمع ندید و با پول طلاها یه حرکتی در آینده برنید