2733
2734

بچها من بعد از دوسال بیبی مثبت شده 

ازمایش بتام ۱۲۵۰ بود 

شنبه رفتم سونو ساک و دید ولی جنین نه زمان بارداریم زد کمتر از پنج هفته 

تاالان هیچچچچ مشکلی نبود فقط گاهی دردای شکمی و انقباظاتی شبیه پریود ک زیادم نبود 

دیشب با شوهرم رابطه داشتیم دخول نه 

صب پاشدم انگار خونریزی دارم😭😭😭😭

حس میکنم از لکه بینی بیشتر بود 

تورو خدا بگین چیزی نیست 

الان شیاف پروژسترون ۴۰۰ گذاشتم

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تا۵ماه داشتم

طبیعیه

بخصوص بچه اول

رحمت پرازرگهای خونیه

گاهی درحدپری داشتم

زیادسنونرو

۱۲هفته

۲۸هفته

۳۹هفته

به خودت هم استرس نده

رابطه برای بارداری مفیده نگران نباش

حتی برای جنین

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
2742

پاشو برو زایشگاه اونجا خودشون می‌دونن چیکار کنن برای بند آوردن خونریزیت

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2738
منم تا۵ماه داشتم طبیعیه بخصوص بچه اول رحمت پرازرگهای خونیه گاهی درحدپری داشتم زیادسنونرو ۱۲ ...

واقعا راست میگی😭😭😭

غلط کردم بخدا دیگ کاری نمیکنم تورو خدا دعا کنید برام 

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
پاشو برو زایشگاه اونجا خودشون می‌دونن چیکار کنن برای بند آوردن خونریزیت

گلم خونریزیم زیاد نیست جوری نیست ک ی بند باشه خونابست😭

واقعا راست میگی😭😭😭 غلط کردم بخدا دیگ کاری نمیکنم تورو خدا دعا کنید برام 

اتفاقاکارخوبی کردی

منم ترسیده بودم

مامای من خیلی خانم مشهوریه توی مشهد

خونسردگفت طبیعیه

واقعاهم طبیعی بود

اصلانگران نباش

دکتربری فقط سیخ کاریت میکنندبدترمیشی

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
اگه میتونی زایشگاه برو. تا شنبه که بری پیش دکترت. 

باشه گلم شیاف زدم فعلا چیزی نیست خوابیدم بلند نمیشم فعلا😭

اتفاقاکارخوبی کردی منم ترسیده بودم مامای من خیلی خانم مشهوریه توی مشهد خونسردگفت طبیعیه واقعاهم ...

خدا خیرت بده 

دکتر خودمم همون اول گفت بهم لکه بینی خونریزی داشتی شیاف بزار طبیعیه 

ولی این بیشتر از لک بود 

خون انگار خونابه بود بیشتر

گلم خونریزیم زیاد نیست جوری نیست ک ی بند باشه خونابست😭

پس انشالله چیزی نیست ولی بازم بری زایشگاه بهتره

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2706