2733
2734

چراااا؟ خستم نمیکشم دیگه چقدر 

تا جاییکه یادم میاد در حال بدبختی و عذاب 

چرا انقدر سخت منو امتحان کرد؟ 

مگه نمیگن خدا در حد توان امتحان میکنه؟

من خارج از توانمه به کی باید بگم؟

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم خیلی خسته ام دیگه بریدم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

الهم عجل لولیک الفرج💚میشه برای حل مشکلاتم یه صلوات بفرستید💚💚💚شده ازدردبخندی که نبارد چشمت؟؟؟😔من در این خنده ی پرغصه مهارت دارم😔مرادردیست اندردل که گرگویم زبان سوزد 😔وگردم درزنم ترسم که مغز استخوان سوزد😔منجم کوکب بخت مراازبرج بیرون کن😔که من کم طالعم ترسم زآهم آسمان سوزد😔😭
2738
به این شب عزیز قسم، خدا هرگز تو رو رها نکرده ....

اره واقعا منم نمیگم رهام کرده همبشه بود حوامو داشت

ولی انقدر سخت و عذاب زندگیم تحملش برام سخته کم میارم

❤💫💫یا حبیب من لا حبیب له؛ یا طبیب من لا طبیب له ؛ یا انیس من لا انیس له؛ یا راحم من لا راحم له؛ یا صاحب من لا صاحب له؛ یا فخر من لا فخر له؛ یا عماد من لا عماد له؛ یا سند من لا سند له .💫❤💫💫💫💫❤یا الله. توکلت علی الله. 💫❤
تنها نیستی منم همینم ❤️‍🩹❤️‍🩹😭😭💔💔

شما چند سالتونه عزیزم؟

اگه خارج از توانت بود تا الان کم آورده بودی و تا اینجا دووم نمیاوردی امیدوارم خودش کمکت کنه منم همچن ...

گاهب اوقات مجبوری و محکوم.

مثل من ک باید تا دوسال قسط وام بدم و قرض، دلم واسه مادرم مییوزع و میترسم ک با خودکشیم داغون شه و از ی طرف دیگه راهی نباشه ک بتونم خواهرم رو ببینم

۹ اسفند ۱۴۰۲ خاطره‌ی تلخ از دست دادن توست. دلگیرم ازت خدا                                                     هزاربار خاطراتت دوره کردم   هنوزم مرگت رو باور نکردم   تو نیستی خونه بی تو سوت و کوره     الهی خواهرم دورت بگردم
منم هستم دیگه چرا فقط من  چرا بقیه دوستام بهترین زندگی دارن سلامتی دارن خانواده خوب و غرق ارام ...

واقعا منم میگم نگاه کن اطرافم دکستان خواهرم 

هیچکس مشکلات منو نداره از قدیممممم همین بودددد تا حالا

منم خیلی خسته ام دیگه بریدم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

برات صلوات فرستادم گلمم😭❤ درکت میکنم 

2706