2752
2734
عنوان

کارگردان نون خ خیلی بیشوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9594 بازدید | 176 پست

با درآمدش مادر شوهرش دستش رو هم میبوسن

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 

دیگه نبین. کمتر از یک ماه بعد از تموم شدنش از خاطر همه میره.

من فیلم چرت نمی بینم مخصوصا چیزی که اعصابم رو خورد کنه. وقتم باارزشتر از اینه

چند سال فیلم «طنز» که صداسیما میذاره ندیدم و چیزی از دست ندادم. 

( ⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠ω⁠°̥̥̥̥̥̥̥̥⁠)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلاً الناز شاکردوست توو یه فیلم منگل بود و دنبال هر پسری راه میفتاد همون جا که عینکی بود براش بد شد؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2731
وا خواهر شوهر مادر شوهر چیه چه جدی گرفتی فیلمه بابا فیلم فردا تازه اینا حسرتش میخورن نه مسخره کنند ه ...

من اگر میکشتنم میلیاردی هم میدادن نمی‌رفتم الان معروف شده ولی ب دختری ک زمخته و قیافش قشنگ نیست تا آخر عمر برچسب خورده تو پیشونیش

کاربری دست دو نفر👧
ایده ی جذابی بود که از اقوام مختلف سریال بسازن، اوایلشم قشنگ بود، ولی الان فقططط داره از پایتخت تقلی ...

چیا مثلا کپی کرده؟ 

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 

پس چرا مهیار رو تحقیر می‌کنن هیچی نمیگید؟

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه فرشته کوچولو داره آماده میشه تا قدم روی زمین بزاره و ما بی صبرانه منتظر رسیدنش هستیم❤️🤰 برای تو دلیم دعا کنید.

نون خ با تمام جذابیتهاش یک مشکل بزرگ داره که فکر میکنم کاملا عمدی هست.

دقت کردین سعی داره دخترهای درست حسابی روستا همه با عتیقه ترین مردها ازدواج کردن.

دخترهای خود نورالدین که چشم بازار و کور کردن. با اینکه خیلی خوشگل و خوب بودن

اون دختر پرستاره که با پسر فرهاد ازدواج کرد که همش بیهوش میشد 

دختر اون ریش سفیدشون زن اون پسره شد که هواپیما رو نشوند

روناک هم آویزون یک دزد و شیاد شده

واقعا هدف فیلم چیه نمیدونم.

من عاشق فیلمشم، تازه فهمیدم قسمتای قبلو ندیدم از، دستم رفته

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 
قیافه ی دخترو مسخره کنن برا خنده چ فیلم چ غیر فیلم واقعا زشته شما ی فیلم تو تاریخ سینما بیار ک هی بخ ...

اوه اوه من فیلم خارجی دیدم که دختره زشت بود بعد قراربود پسره یع شب باهاش بخوابه که اجازه بده یکاری بکنه دختره قلدر بود و پسره علنا با چندش باهاش رفتار میکرد 😑 هندی دیدم آمریکایی دیدم ایرانی دیدم همه جورش 

اینقد شکست میخورم و پا میشم ک ببینیم اون روزو ک رسیدم که شده که دیگ منم موفقم.  شکست خود مسیره اگ بخاطر طی کردن مسیر پا پس بکشی پس چجوری میخای برسی ⌛