2733
2734
عنوان

کارگردان نون خ خیلی بیشوره

| مشاهده متن کامل بحث + 9594 بازدید | 176 پست
واقعا بی مزه و لوسه این سریال .....فیلم نامه شم افتضاح انگار بیشتر داره قومیت هارو مسخره میکنه ....ا ...

نون خ هر فصل روی یه موضوع اجتماعی فوکوس میکنه و به زیباترین شکل جنبه خانوادگی بودن و طنزشو حفظ میکنه دیالوگای مثل دوغ یا نوشابه یا کی فلان کارو میکرد ؟مهلاقا خانم

هنوز که هنوزه مردم دارن ازش استفاده میکنن 

پایتخت فقط طنزه قبلا خانوادگی هم بود که فصلای آخر اونم دیگه نداره هیچ نکته آموزنده ای نداره دارن فصل به فصل تیکه زبونای انگلیسی اضافه میکنن دیالوگاشم که مثل اِی خِدا انگار کمک گرفتن از خدا رو به مسخره گرفته از احترام به بزرگترم که هیچ خبری نیس توش بازیگراشم که باید یکی یکی از این کشور و اون کشور بکشن بزور بیارن

(میدونم هرکس نظر خودشو داره و وقت گیر آواردم اینهمه از نون خ دفاع کردم😂

اما از استرس درسم خواستم یکم خالی شه وگرنه چه پایتخت چه نون خ با نظرات ما بهتر یا بدتر نمیشه)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

کاملا درست میگی  متاسفم که بعضیا متوجه حرفت نشدن در واقع معیار خوب یا بد بودن یه دختر تو فیلما ...

یجور میگی انگار معیار فیلمای چند میلیاردی هالیودی چیز دیگه ایه!!!! 

مشکل کل دنیا همینه که فقط جنبه ظاهری رو دقت میکنن 

نویسنده کار اشتباهی کرده که شخصیت سلمان اینقدر خودشیفته کرده که براحتی راجع به زیبایی دیگران نظر میده دو فصل قبل یادتون نیس چقدر فریبرزو از لحاظ قیافه مسخره میکرد

اما روناک واقعا یه دختر زیبای کرده که با گریم سعی کردن یه دختر با اخلاقای مردونه نشونش بدن و هیشکی غیر سلمان به قیافه کسی توهین نمیکنه تو فیلم

یعنی شما همچین آدمایی تو اطرافتون نیس که همش به دیگران گیر میدن چقدر چاق شدی ، پوست استخون شدی ،چقدر جوش داری ؟سلمانم از هموناس

حالا اسی گیر داده عکساش فیلتره و اینا انگار میخاد به ما ثابت کنه خود واقعیش زشته که اصلا اینطور نیس

بنظرم این ورژن جدید دستکاری شده لباسای کرده

باز شما خودت بهتر میدونی 

ما آشناهای کرد زیاد داریم و دیدم که لباسایی مثل سریال میپوشن

حالا شاید کرد با کردم فرق میکنه آشناهای ما کرد کرمانشاهن همون

2731
بله عزیزم همدانی ام. فست فود دانژه که تو همدانه منظورته؟؟ من فقط لین اسم رو روی یه فست فودی دیدم.

آره عزیزم

دانشجو بودم همدان، بهترین روزای عمرم بود، دانژه بین بچه ها معروف بود خیلی

قشنگترین خاطره ها رو از همدان دارم

با دیدن اسمت یاد اونجا افتادم و تمام گذشتم برام زنده شد ❤️

خیلی شهر قشنگی دارید عزیزم

انگار متوجه نیست. باید مث ما تند تند پشت هم ببینه از آی فیلم 🤣🤣 تا بفهمه یکم بیشتر هوای هم‌ولایتی‌ ...

اره بخدا 

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
بنظرم این ورژن جدید دستکاری شده لباسای کرده باز شما خودت بهتر میدونی  ما آشناهای کرد زیاد دار ...

نه فرق زیادی نداره

من این سریشو ندیدم که شاید اره بهتر شده

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
خب گلم توقع داری این لباسا تو سریال تلویزیونی پوشیده بشه؟بعد مگه این لباس ها برای مجلس هاتون نیست؟یع ...

من به ی کاربر دیگه‌م گفتم منظورم چی بوده عزیزم

اجازه بده قبول نکنم از فصل ۲ به بعد پایتخت واقعا کسل کننده و چرت شد تخیلی شد تا خانوادگی اما نون خ ...

👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

⛔⛔اگه زیر۲۰ سال هستی تو تاپیک من نیا،نظر نده و ریپلایم نکن به هیچ عنوان..ممنون که احترام خودتو ن