2752
2734
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345581 بازدید | 924 پست
باید از شوهر خیلی شانس داشته باشه تا اینو بگه😂

والا اینجا کامنتهارو میخونی میخای بری زندگی خودشون ببینی . با کل خانواده شوهر قطع رابطه کردن ک چی از روی حسودی که شوهرشون با خواهرسون حرف تزنه  الان برا ملت نسخه نیپیچن

بخدا همه اینایی ک امدن  استار تر رو شماتت کردن فقط نصف روز اگه بهشون بگی بیا این بچه خواهرشوهرت ...

والا بخدا 

جو گیر میشن ی چیز تایپ میکنن

ی ذره واقع بین نیستن

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گاهی اوقات سر لج دخترمو خاهر کوچیکه بحثی میکنیم شاید مثلا سالی دوبار

پس دختر خوبیه

معمولا دخترا سن ۱۷-۱۸.  یه جورایی منم منم میشن

ولی این خوبه

اسی یه چیزی بگم باور کن دیدم پدر بداخلاق و یا پدر طلاق گرفته یا پدر معتاد دزد حتی به مراتب بهتر از پدر مرده هست مادر هم همینطور

به خدا من تو که پدرو مادر داشتیم و ازدواج کردیم و بچه دارشدیم  اصلا حال بچه یتیم ها رو درک نمیکنیم

اسی من دارم یتیم بزرگ میکنم میبینم خیلی غریبن

هرچقدر محبت میکنی بازم غریبن

هرکار بکنی میبنن که تو طرف خودت و بچه ات هستی و امنیت رو اصلا حس نمیکنند

ایا لحظه ای بدون امنیت خونه شوهرت راحت هستی ؟؟؟ ببین اونا ۶ سال بی پدری و مادری چی کشیدن

به خاطر خدا.  فکر کن دست و زبونت برای پدرومادر اوناست منتها بیرون از خاک

بزرگترین عمل خیر ببین 

اسی دوتا بچه سالم تو دست های تو امانت هستند

بزارشون روی چشمت وگرنه دخترت بزرگ بشه جلوشون درمیاد و تو باید انتخاب کنی طرف کی باشی

اون موقع زیر پات جهنم میشه

من حوصله بچه های خواهرمو ندارم یکیش ۶ ساله یکیش ۱۱ میرم خونشون باهم بحث داریم اعصابم نمی‌کشه اسی خیلی صبوری خدا بهت آرامش بده و نجاتت بده 

ولی دعوای بچه ها همیشه هست همون دو تا خواهر زادم یجوزی دعوا میکنن باهم انگار دشمن همن آدم میمونه اینا واقعا خواهر باشن بچه ها همینن

2731
حقوق واسه دختره عزیزم .خونه مال کیه؟ولی گناه دارن اناظار داری غریبه نگهشون داره میتونستی قبول نکنی ب ...

حالا یه اشتباهی کرده قبول کرده همه اشتباه میکنن نباید ک ب پای اشتباهش بسوزه حالا ک دخترا از آب و گل دراومدن میتونن جدا بشن به واحد جدا بگیرن اینطوری اون دو تا دختر هم بیشتر آرامش دارن باور کنین اون دوتا هم اینطوری راحت ترن

سلام استارتر،خسته نباشی برای این همه مادری تو سن کم

واقعا احسنت به تو،جات تو بهشت با این یتیم نوازی

هرکسی نمیتونه آنقدر با گذشت باشه،قطعا خداوند نگاه ویژه ای بهت داره،

میدونم خیلی سخته تو بارداری و با بچه کوچیک با دوتا نوجوون سرو کله زدن ولی صبرت رو بیشتر کن تا خداوند اجر این یتیم نوازی رو تو زندگیت جاری کنه،منم سه تا بچه دارم مدام در حال کلنجار رفتن هستم باهاشون ،گاهی دعوا ام میکنم و بعد آشتی ولی قضیه خواهرشوهر های شما فرق میکنه ،طفلی ها کسی رو غیر شما ندارن و به شما بچشم مادر نگاه میکنن و شاید حسادت میکنن به دختر شما ودوست دارن جای دخترتون باشن،اگر ممکنه بیشتر بهشون محبت کن تا حسادت نکن،من خودم گاهی دلم از بچه هام میشکنه ،یه حرفایی میزنن که تو دلم میگم حیف زحمت که کشیدم،مطمعنا برا شما هم پیش اومده دولت رو شکوندن ولی به چشم مادری گذشت کن،برای رضای خدا کار انجام بده

بچه ها بزرگ میشن خودشون پشیمون میشن از کارشون ولی الان تو سن و شرایط حساسی هستن طفلی ها،بی پدر و مادری خیلی سخته ،خیلی کمبود عاطفی دارن،شما خودت سنت خیلی کم برای این همه مسولیت ،فقط برات دعا میکنم ،معلومه دلت خیلی پاک و بزرگه،انشالله خدا محبت رو بین خانوادت زیاد کنه

خب دیگه بدتر منت چیو میذاره

همین ک چند سال اونارو تحمل کرده کافیه چ برسه ب پخت و پز و ... زمانی ک تو خونه میتونسته با شوهرش تنها باشه اون دوتا بودن 

شوهرش باید زنشو بزارع رو سرش حلوا حلوا کنه همچین زنایی کم پیدا میشن ک تحمل کنن بعضی ها سیاست ب خرج میدم اول قبول میکنن بعد زیرش میزنن و مخ شوهرو میزنن ک جدا بشن اسی خیلی خانومی کرده 

هزینه های پرستاریِ اسی از بچه ها رو حساب نمی‌‌کنید ؟

ایشون از قبل این  که بیان خونه ی همسرش ،تقاضای حقوق کرده بود برای نگهداری ؟

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️

چرا زودتر ازدواج کردی اونم با همچین مردی؟

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔
دوستان من خودم ۲۴ سالمه شوهرم ۲۷ اعصابم خرابه با وضع بارداری هزار بار دخترمو زدم سر اون اکثرا ...

اگر زندگیت رو دوست داری و میخوای پای زن دایی و زن عموی شوهر باز نشه دقت کن دیگه با دختر بزرگه دعوا نکنی

ببین اون دوتا دختر در هر حال با شوهر تو هستند

اون دختر بزرگه تو مدرسه یا اینترنت  اگاه میشه وحق و حقوق خودشو میفهمه

تو باید خویشتندار باشی

یعنی اونارو عادت ندی که بچه ات رو بزنی

بهشون بگو حرفی دارین یا طلبی دارین به برادرتون بگید من کاره ای نیستم

به دختر بزرگه مسیولیت غذادرست کردن بده بزار زودتر خیال کنه خونه داری بلده به فکر ازدواج بیوفته

ازدواج کنه بره شاید خواهرشم برد 

برای بهانه اشپزی و کار خونه هم بگو  میخوام ببینی اینجا خونه خودته و راحت بری سر یخچال و چیزی که خواهرت دوست داره غذا بپزی

اما در حقیقت پروازش بده به سمت ازدواج 

از دعوا دربیا به نفعت نیست

اون ۱۸ سالشه  و توانش بیشتر از تو هست برای جذب اطرافیان 

منم گفتم پس فلانی ینی شوهرم هرچی دراورده چی؟ ما با این حقوق زنده ایم؟؟ بعدشم شما چ بودیت چ نبودیت ح ...

عزیزم 

خیلی اشتباه کردی

به پسر به هیچ عنوان حقوق نمیرسه 

فقط به دخترها حقوق میرسه

در خرید خوراکی جات کم نزار 

نوجون هستن 

هم پول جیبی بده ،،عزتشون حفظ بشه 

هم خوراکی زیاد بخر 

بعد از این اصلا بحث نکن 

چون تو سنی هستن که جوابت رو میدن 

و حرفت ناحق بوده 

واقعا پول مال اوناست نه تو شوهرت 

زیاد بخر برای خودت هم کم نزار

عزیزم اسی هیچ وظیفه و مسئولیتی درقبال اونا نداره از اولشم اشتباه کرد اینارو راه داد خونه زندگیش&nbs ...

بنظزت پسر ۲۰ساله خونه زندگی داشته؟اینا اومدن خونه زندگی دخترا

اینا دوتا دخترن سهمشون اندازه خود پسرس خرج زندگی هم که دارن 

هفت تومن دو تا بچه چی اضافه میمونه خواهر؟  البته حرفاتون درسته که کل حقوق پدر شوهر برای این دو ...

اول اینکه الان دیگه ۷ تومن نیست .بیشترم شده .بعدم این خانوم که میگه زشته ما دونگ ناها و شام شونو حساب کنیم !

دو تادختر تو اون سن هم که خرج لیزر و رنگ مو و کاشت ناخون و ...ندارن بگیم پولش کم میاد .بعدم گفتم همه ی پول واسع بچه هاس اگرم اضافه بیاد اینا نمیتونن خرجش کنن .

من منکر سختی های نگهداری ازشون نیستم ،الان آدم از پس بچه ی خودشم بر نمیاد .ادبیات ایشون خیلی خیلی زشت بود .

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه نفر فکر میکرد ایران ارث جدو آبادیشه ،بحرین و شوهر داد،یه نفرم ۸ سال تو جبهه جنگید تا ذره ای از خاک ایران دست اجنبی نیوفته ❤برایتان اینگونه آرزو میکنم: آن زمان که خداوند در محشر بگوید چه داشتی ؟حسین (ع)سر بلند کند و بگوید حساب شد .مهمان من است 💔🥲 میشه برام دعا کنیدبعد از سه تا سقط نی نی مو سالم بغل کنم ؟❤️
2706