2733
2734
عنوان

دعوای امشب منو خاهر شوهرمو داستان زندگیم لطفا بیاید باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 345033 بازدید | 924 پست

اسی عزیز من تاپیکت و خوندم اول از همه بگم شما ک بارداری یکم هورمونات ب هم خورده از حاملگیت میتونه باشه وگرنه شما خیلیم مهربونید ک قبول کردید باهاتون بمونن 

سعی کن باهاشون زیاد حرف نزنی یا هر چی گفتن بیخیال باشی 

دخترت و هم نزن (بچه رو پیش کسی بزنی اعتماد ب نفسش و از دست میده) سعی کن حل کنی میدونم سخته ولی تو میتونی 

بهترین اتفاق ها نصیب دلتون❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم الان دختر با مادر خودش هم دعوا میکنه اگه میبینی خواهر شوهر کوجیکه با بچت لج میکنه ب خاطر کمبودمحبت مادره

۵ سالگی پدرو مادرو باهم از دست داد نمیتونه حسادتشو با دخترتو کنترل کنه

اسی نمیخوام ناراحتت کنم 

ولی خواهرشوهرت راست میگه 

از اول که تو نبودی اون بوده کنار داداشش 

حقوقم دست شماست پس منتی نیس سر خورد و خوراک 

اونم بچه بوده یه چی گفته 

کار شما اشتباه بوده دهن به دهن شدی باهشون 

دیگه کشش نده 

الان بارداری هورمونات بهم ریخته زود عصبی میشی 

همین رو به خواهرشوهرت بگو با محبت بگو اگر زود عصبی میشم شما صبوری کن من تو بارداری خیلی حال روحیم بهم میریزه زود 

بزار به جای لجبازی باهت همدردی کنه 

2728

عزیزم چ شرایطی ولی الان خودتو اذیت نکن حرص میخوری آخرم میشینی گریه میکنی اروم با همسرت حرف بزن دیگه بزرگ شدن ب نظرم خوب نیس باهم بودن توی ی خونه آدم حریم خصوصی می‌خواد بگو همسرت شرایط رو جوری درست کنه براتون عزیزم یادت باشه زیادی خوب نباش زیادی از حقت نگذر زیادی از خوشی هات تفریحی‌ات بخاطر اونا نگذر نمیگم بد باش میگم هر چیزی حد داره خودتو فدا نکن عزیزم هر کسی ی زندگی ای داره نباید خودشو‌واسه یکی دیگه هلاک کنه اگه قراره با هم باشین باید خواهر بزرگه نصف ب نصف با شما کارها رو انجام‌بده شما ک چهل پنجاه سالت نیس بگم نه همه کارا با شما 

خب مثلا من حساب کنم ک ناهار امروز چقد سهم هرکسی میشه؟؟ خب زشت نیست چند غاز پولیه ک میاد و میره و خر ...

سالی ۸ میلیون. یعنی سالی حقوق یک ماه رو و ۱۱ماه رو باهم خرج میکنید. ببین شاید شرایط زندگی شما جوری باشه که نتونید از خودتون برای اونا خرج کنید اما قبول کن شما دارید از حقوق اونا استفاده میکنید. چون هرگز خرج دوتا بچه ماهی ۷ میلیون نمیشه. پس به لحاظ مالی باری روی دوشتون ننداختن. عاطفی هم بخاطر خدا بیشتر بهشون محبت کن. سنت کمه من که دارم‌ موعظه میکنم شاید توی سن شما بودم بدتر از شما میکردم. اما الان بر اساس سنم و بخاطر خودتون میگم بیشتر محبت کن بهشون محبت شما میره توی حساب خودتون و خدا باهاتون حساب میکنه.  کم‌کم هم میتونید خونه دو طبقه بگیرید و جدا بشین اما تورو خدا سعی کن فرق نذاری بین اونا و بچه خودت. دل اونا همیشه شکسته ست.

حق داری 

ول بدون اگر واقعا مادرشونم بودی همینجور بود چون بچه ها تو این سن حساسن و کلا پر خاشگر اینام که ضربه بدی خوردن 

خودتت رو بزار جاشون البته هستی که میگی خانواده خوبی نداشتم ببین نو تنهاییت چه فکرا نمیکنی قطعا اونام همین فکر میکنن 

مثبت بین باش فکر کن خواهرت خودتن عزیزمم 

باهاشون خوش بگذرون دلتو شاد کن 

بچه ها رو بیشتر به زبون بگیر سعی کن دختران بچه تره با منطق باهاش بری جلو 

مثبت بین
2738

ببین عزیزم همتون تو سن های حساسی هستید مخصوصا اون کوچکتره . کم کم وارد مرحله بلوغ میشه . شاید اصلا حرکات و رفتارش برات خوشایند نباشه ولی صمیمانه کنارشون باش .

اون خواهر بزرگتره هم احساس بی کسی داره . ضربه سنگینی بهشون وارد شده بهتره بحث ادامه ندی . تا کش پیدا نکنه . شما هم تو جواب دادن کم نیوردی.

خودت هم تو مرحله حساسی هستی بارداری و تحت تاثیر هورمونهات شاید واکنش آنی نشون بدی.

اگه برات مقدوره به مشاور  مراجعه کن

من نمی تونم جای شما باشم ولی خواهرم که خونه است با مادرم دعواش می شده دخترا کلا اخلاقاشون خاص هست حتی بهم ریختگی بیشتری دارن 

یه تلویزیون دیگه بخر برای دختر تو اتاق خوابتون باشه یا بده با گوشی کارتون ببینه 

نمی گم دخترت رو فدای اونا کن 

ولی از تنش باهاشون دوری کن 

اون دخترا هم تو سن سختی هستن بی پدر و مادر دارن بزرگ می شن 

آنقدر هم به خودت نگو بمیرم

رک می گم باید پیام انتخابت بمونی قوی باشی 

هرچی بیشتر بجنگیم بد تر الانم بارداری بیشتر خسته میشی 

طبیعیه ولی سعی کن از تنش دور باشی حداقل به خاطر اون بچه تو شکمت

بعد خود آدم گذشته بدی داشته باشه و فرار کرده باشه هعی به اون فکر می‌کنه که اگر خانواده خوب داشتم تن به این ازدواج نمیدادم دیگ سرنوشت اینه حالا ما بیایم هعی غصه بخوریم هعی ناراحتی زود پیر میشی بچت عصبی میشه 24سال سنی نیست که بخایید افسرده و ناراحت باشی 

انشالله خدا یه بار خیلی خوب جواب قلب خوبتو میده هر دو طرفتون حق دارید 

مثبت بین

اسی عزیز ازت ممنونم بابت دل مهربونت که چنین مسئولیت بزرگی رو قبول کردی میدونم فشار روته اعصابت خرابه بارداری اذیت میشی ولی یکم فقط یکم درکشون کن اونام حق دارن لطفا تلخی نکن به پدرمادرشونم توهین نکن محبت از ته دل به دل میشینه مطمن باش ...پس از ته دلت دوسشون داشته باش 

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
2706