2737
2739
عنوان

فردا ناهار چی درست کنم بنظردون🙁

209 بازدید | 27 پست

بجز قیمه و قرمه سبزی

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر

آبگوشت

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

پلو با خوراک لوبیا

🔴آقایون به من درخواست ندن،ریپلای نکنن و تو تاپیکام نیان🔴 🇪🇭ای کاش میتوانستم کودکان را در قلبم پنهان کنم تا زمانی که جنگ ها تمام شود😓کاربری چهارم من 😶 با شماره مادرشوهرم اومدم اینبار💔خطر شناسایی توسط خواهرشوهر😂تگم کن😐تگم نکردی از ما نیستی😂تو تاپیکای عکس و جنجالی و دعوا😁مرسی میشم🥲🫂❌️از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                
2738
به به

😍

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
سبزی پلو با ماهی

ماهی نداریم

گزینه بعدی😁

تیغ مظلوم ندیدید چنین شیر شدید...🗡🇯🇴🇮🇷🕊یادتان هست در احزاب زمینگیر شدید... ما بر همگان خاتمه ایم؛ ما ایل بنی فاطمه ایم؛ یآ حیدر
اینهمه غذا  خورش بادمجون ، خورش کرفس ، خورش آلو ،  لوبیا پلو ، کلم پلو ، باقالی پلو ، سب ...

لوبیا نداریم، آلو بدم میاد، کرفس هم

بادمجون امروز خوردیم، کلم پلو بلد نیستم،

سبزی پلو با چه؟

باقالی پلو با گردن ته چین مرغ

گردن نداریم😂 خواهر یه چی بگو دم دست باشه...

ته چین مرغ....🤔 اره خوبه

فقه تاحالا نپختم

2706