2733
2734
عنوان

شیری که یروز از تاریخ مصرفش گذشته باشه رو بخوریم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 58 پست

نه نگران نباش اگه پاستوریزه بود اگه محلی باشه باید بجوشونی و اگه نجوشوندی مواظب باش اگر تب کردین حتما برین دکتر بگید که شیر خوردید و تب کردید

شیر سرد بیرون‌روی میاره

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
🥺اوا خاک عالم یعنی ممکنه تهوع یا اسهال بگیره؟ حالا چیکارکنم

بذار فردا بیدار شه این علائم داشت ببر دکتر

خوب میشه۲ یا۳ روزه

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید میجوشوندی من به همسرم ببعد چهاروزم دادم ولی جوشوندم

اخه ازاین بطری کوچیکا بود 

من اینارو که نمیجوشونم همینطور سرمیکشن میخورن همه

داخل یه مراسمی بودیم فامیلمون بهش داد😢اینم لج اورد که بازش کن‌بخورم

اوردم خونه تاریخ انقضاشو نگاه کردم دیدم🤦

2731

بجوشونش که خیالت راحت شه فاسد نبوده 

بچه من تا الان که ۲۱ سالشه دهها بار شیر فاسد خورده هیچیش نشده 

خیلی کوچولو هم بوده خورده.چون خونه عمه اش میموند دختر عمه اش چندبار اشتباهی شیر فاسد داده بودش

اگه دیدی با کامنتم مخالفت کردی و جوابتو ندادم یعنی حوصله بحث ندارم😇 آره اصلا هر چی شما میگی درسته😁
الان میجوشونم چشم🥺🥺توکل به خدا

بجوشون ولی اصلا نگران نباش. مطمئنم خراب نشده. شیر فاسد اینقدر بدمزه هست که کسی نمیتونه بخوره 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
تا دو سه روز هم طبیعی  ولی هر وقت از تاریخش گذشت سعی کن قبل خوردن بجوشونی

بخدا بطری ازاین کوچیکابود اصلا نفهمیدم تاریخش گذشته

بعداینکه خورد و‌خوابید تقریبا نیم ساعت بعد فهمیدم

اون شیرو بیرون خورد

من اومدم خونه تاریخشو نگاه کردم

نه فدات شم بطری بسته بندی ازاین پاستوریزه ها بود🥺

پس خیالت راحت چیزی نیس سردیتون کرده و احتمالا بیرون‌روی

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
نه فدات شم بطری بسته بندی ازاین پاستوریزه ها بود🥺

نشی که برای بچه‌هات بمونی خواهری.

2706