2752
2734
عنوان

شیری که یروز از تاریخ مصرفش گذشته باشه رو بخوریم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 413 بازدید | 58 پست
پس خیالت راحت چیزی نیس سردیتون کرده و احتمالا بیرون‌روی

اره احتمالا سردی بود چون هوابیرون سردبود بامعده خالی شیر اصلا سازگاری نداره

یهو اومدیم تواون هوا خوردیم یکم اذیت کرد

خداروشکر‌که مشکلی پیش‌نیومد عزیزم ان شالله همیشه تنتون سلامت باشه😍

ممنونم عزیزم نه خداراشکر چیزی نشد تازه باردار هم بودم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بذار فردا بیدار شه این علائم داشت ببر دکتر خوب میشه۲ یا۳ روزه

توکل به خدا ان شالله که نمیشه🥺😢

به گفته ی دوستان برای تشخیص فاسدبودنش رفتم‌جوشوندمش هیچ تغییری نکرد یعنی نبرید

سالم بود🥺😢

شیرو هیچ وقت سرد نخورین دلدرد میگیرین حتما گرم کنید

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
2731
در اینجور مواقع شیر رو جوش بزنید متوجه میشید خراب شده یا نه‌‌‌‌‌....من قبلا بعد یکی دو روز ک از انقض ...

اه چقدجالب

راستش تاحالا امتحان نکرده بودم الان بچه ها گفتن رفتم تندتند یکمشو جوشوندم خداروشکر هیچ تغییری نکرد یعنی نبرید🥺عادی جوش اومد

شیرو هیچ وقت سرد نخورین دلدرد میگیرین حتما گرم کنید

اخه ازاین بطری کوچیکا بود پاستوریزه پلمپ😢😢

یهو بیرون که بودیم لج اورد بازش کن بخورمش

راهی نداشتم نمیشد جوشوندش🥺😢

اره فدات شم حق باشماست اینو منم خوردم هیچ طعم بدی نداشت مثل بقیه شیرا عادی بود الانم جوشوندمش خدارو ...

فدات عزیزم. خدا رو شکر خیالت راحت شد 

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.