2737
2739
عنوان

دلم واسه مامانم تنگ شده😢😢😢😢

395 بازدید | 17 پست

دلم براش تنگ شده😭😭😭 ۵ ماه که ندیدمش دیگه تا آخر عمرمم نمیبینمش 😭😭😭😭مامان جان تو کجایی منو میبینی الان؟ حسم میکنی؟ دلم برات تنگ شده همش فکر میکنم پارسال همین موقع بودی حالت خوب بود یادته چقدر توت فرنگی دوست داشتی این موقع ها همیشه برات توت فرنگی میخریدم میاوردم چقدر خوشحال میشدی😞😞😞😞

درخواست دوستی رد میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم خدا بیامرزه 

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
2740

بمیرم برات عزیزم🌱💔

فاتحه میخوتم براشون

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺

عزیزدلم بمیرم برات خدا رحمتش کنه شادی روحشون صلوات فرسادم ناراحت نباش مهربونم اونم ناراحت میکنیاجاش براش صلوات بفرست بیابغلم خواهرگلم🫂🫂✨❤️😘

لطفا لایک نکن جوابمو اگه دوست داری بده ولی لایک نکن مرسی قلبم❤️😁

آخ که بمیرم برای دلت.... قشنگ درکت میکنم

منم هفته ی دیگه سالگرد فوت مادرمه

۶سال از اون روز لعنتی که تو بغلم چشماش باز مونده بود 

و نگاهم میکرد میگذره 

و من هنوزم درحسرت موندم یه بار دیگه با تمام وجودم بغلش بگیرم😔😔

2706