2733
2739
عنوان

پرسینگ گوشم عفونت کرده چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 39 پست
چند روزه خوب شد روزی چند بار میزدی؟

دوروزه خوب شد قبلش دکتر پمادای دیگ میداد فایده نداشت دوروز زدم دخترمم یه سالش نمیزاشت اصلا به گوشش دستت بزنم تقریبا روزی پنج 6 بار زدم چون گوشش خیلی داغون بود و خون میومد و گوشواره نداشت هی میزدم ک هم خشک نشه هم بسته نشه 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من گوشام ۲ بار سوراخ کردم دوباره هم پدر گوشمو در اوردم اینقد دستش زدم😂گوشواره هم ۲ تا شکوندم درد بود بعد زخم خشک میشد گوشواره تکون نمی‌خورد منم مرض داشتم زخما میکندم میشکستن ووی دیگه نه سوراخ کردم نه چی چجوری تحملللل میکنید درش بیار بابا من جای تو دارم درد میکشم😕

فاقد اعصاب😶‍🌫️آلمای سایتم چون بهم میگن آلبالو کاربریم شد آلبالوچهخخخخ جهت برطرف شدن کنجکاویتون داخل تایپیکای جنجالی تگم کنید البته جز موضوع های خیانت و حس شش اگه مشکلی داشتید و نیاز داشتین خودتونو خالی کنید تگم کنید آرزوم اینه به مردم کمک کنم درد هایی که خودم کشیدمو نکشن همتون جای خواهر نداشتم هستین خوشکلا اگه دیدین نیستم بخاطر امتحانا هست عزیزای دل😍ملوسک عزیزم همیشه به یادتم💗
وای نه الکل نباید بزنی .. سرم شستشو بگیر از داروخانه روزی چن بار شستشو بده .. خوب میشه .. برا من شیش ...

براتوام ورم داشت؟

فقط 37 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
2731

اگه طلا نتونستی نقره هم خیلی خوبه خاصیت درمانی داره زودتر خوب میکنه 

همه‌ی کسایی که بهم بدی کردن رو می‌سپارم به خدا..نمیتونم ببخشم اونا رو ولی جواب بدی هاشون رو از خدا میخوام تو این دنیا ببینم...خدایا تو بزرگی عظمتت رو میخوام
وای نه الکل نباید بزنی .. سرم شستشو بگیر از داروخانه روزی چن بار شستشو بده .. خوب میشه .. برا من شیش ...

خب الکل نزدی که شش ماه طول کشیده مال من یه ماهِ با الکل خوب شد 

من از برای مصلحت در حبس دنیا مانده ام .
براتوام ورم داشت؟

اره

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
2740
خب الکل نزدی که شش ماه طول کشیده مال من یه ماهِ با الکل خوب شد 

نبابا من تقصیر خودم بود گیر دادم که رینگ برام بذاره پیرسینگ کارم گفت دفعه اول هلیکس باید میخی باشه رینگ احتمال عفونت داره گفتم نههههه فقط رینگگگگ

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋