2733
2734
عنوان

پرسینگ گوشم عفونت کرده چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 533 بازدید | 39 پست
خب نگهش دار چتع هرکار میخای کن

چرا اینجوری میگی مگه چی گفتم

فقط 34 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پماد تتراچطوره؟ طبیعیه تا دوماه عفونت داره درد میکنه؟؟؟ یکمم تیره شده جاش ورمم داره

تترا هم بد نیست بیشتر برا زخمه ولی ضدعفونی نمیکنه از اول باید بهش رسیدگی میکردی که زود خوب شه ولی نگران نباش خوب میشه

تترا هم بد نیست بیشتر برا زخمه ولی ضدعفونی نمیکنه از اول باید بهش رسیدگی میکردی که زود خوب شه ولی نگ ...

اره متاسفانه رسیدگی نکردم

الان شزوع میکنم

خداکنه خوب شه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نشسته پشت دو پلکم هزار اقیانوس،رهاکنید مرا تا وسیع گریه کنم... خدا ، من خدا ندارم🖤جون مامانت لایکم نکن😡. تیکر بارداری نیست😍اقایون درخواست دوستی ندن لطفا قبول نمیکنم:/
2731
تتراسایکلین

فکر کنم 

واس گوش دخترم زدم ک خون میومد عالی بود

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
چرا اینجوری میگی مگه چی گفتم

بالحن بد حرف زدی من بخاطر سلامت خودت گفتم چون ی دوستام سرااین ماجرا داش کوشش از دست میداد حالا صلاح خویش خسروان داند باید از روزاول هرروز تترا ساکلین الکل میزدی

﮼هیچۍواسم‌مثلِ‌توقشنگ‌نیست دلبر!♥️👩‍❤️‍👨
فکر کنم  واس گوش دخترم زدم ک خون میومد عالی بود

چند روزه خوب شد

روزی چند بار میزدی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین یچی میگم آب رو آتیشه انبر نسارا پیدا کن آتیش بزن دودشو بگیر زیر گوشت سه روزه درس میشی من بخیه های زایمانم که عفونت کرده بودو باهاش خوب کردم دعوام میکنی

بابا جون تا لحظه مرگ آخرین باری که دستای نحیفتو تو دستم گرفتم و رگای کبودتو نوازش کردم یادم نمیره گاهی چه زود دیر می شود😔اگر دوست داشتید برای شادی روح پدرم فاتحه بفرستید😔🙏 من آن گلبرگ مغرورم که میمیرد ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم نمی گردم😌
بالحن بد حرف زدی من بخاطر سلامت خودت گفتم چون ی دوستام سرااین ماجرا داش کوشش از دست میداد حالا صلاح ...

لحن بد نگفتم

برو پیاممو دوباره بخون

گفتم دوماهه درد کشیدم حیفم میاد در بیارم.

یه چند روز پمادو اینا میزنم اگه دیدم بهتر نمیشه ناچار درمیارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای نه الکل نباید بزنی .. سرم شستشو بگیر از داروخانه روزی چن بار شستشو بده .. خوب میشه .. برا من شیش ماه طول کشید تا خوب شد 

چه خوشتون بیاد چه بدتون بیاد یه عده آدم هستن به حیوونا غذارسانی میکنن درمانشون میکنن دوسشون دارن و اونارو دخترم و پسرم خطاب میکنن.🧑‍🍼😍😘💋
لحن بد نگفتم برو پیاممو دوباره بخون گفتم دوماهه درد کشیدم حیفم میاد در بیارم. یه چند روز پمادو ای ...

شرمنده شایذ من بد برداشت کردم بهر حال انشالله خوب بشی بتادینم بزن 

﮼هیچۍواسم‌مثلِ‌توقشنگ‌نیست دلبر!♥️👩‍❤️‍👨
منم اینطور شدم و حدود دو سه ماه خوب نشدم...آخرش یه حالت میخچه زد و الان گوشم حالت فرورفتگی گرفته اسک ...

وایی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706