2733
2734
عنوان

ب نظرتون اجاره میدن تو اتاق زایمان با مامانم برم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 38 پست

حتی اگه بذارنم تو نرو به نظرم 

بگو یه خاله ایی مادر بزرگی چمدونم دوستی چیزی بره با مامانت

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سرچ کن فیلمای سزارین ببین قطعا طاقت نداری مادرتو تو اون حال ببینی شکمو جر میدن

😂😂واییی ولی کرم دارم 

با افتخار آرمی هستم 💜تاپیک راجب کیپاپ دیدین ممنون میشم تگم کنید 🙏
2731
😂😂واییی ولی کرم دارم 

خانواده ادم فرق میکنه

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
حتی اگه بذارنم تو نرو به نظرم  بگو یه خاله ایی مادر بزرگی چمدونم دوستی چیزی بره با مامانت

بیمارستان دولتی حتی به همراه اجازه نمیده پشت در زایشگاه برن. یک تابلو اعلانات زدن تو لابی هر زایمان کرد و از اتاق عمل بیرون آمد خبر میدن. 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بیمارستان دولتی حتی به همراه اجازه نمیده پشت در زایشگاه برن. یک تابلو اعلانات زدن تو لابی هر زایمان ...

من والا اطلاعی نداشتم🤷🏾‍♀️

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫
2738