2737
2739

خواهرم میگه یه آقایی آیفون رو زده فامیل شوهرشو گفته ( ینی شوهر خواهرم) گفته آقای فلانی خونس خواهرم گفته نه بعد آقا گفته میشه خودتون بیاین دم در خواهرمم فک کرده از طرف بیمه ای چیزیه گفت رفتم دم در آقا گفته من دوست رضا هستم ( اسم یه شخص دیگرو آورده اسم شوهر خواهرم نیس) گفته من دوست رضا هستم باهاش اینطوری رفتار نکنین .

بعد خواهرم گفته من نمیشناسم اشتباه گرفتین اونم گفته ن مگه همین شماره شما نیس( گوشیشو آورده جلو ) گفته ۰۹۱۵ بعد خواهرم گفته ن من اصلا این شماره رو ندارم کو ببینم شماررو اونم طفره رفته گفته ن همینه دیگه فلانه خواهرمم ترسیده گفته آقا مزاحم نشو و درو بسته می‌گفت داشتم درو میبستم طرف پوزخند زده .

خواهرم میگه اصلا نمی‌شناسمش میگه از کجا فامیلمونو میدونسته بعد میگه خیلی ترسیدم همش میترسم دوباره بیاد.

میگه ب شوهرم زنگ زدم قضیه رو گفتم میگه اگر این دفعه اومد بگو صبر کن زنک بزنم شوهرم بیاد  ب خواهرم گفتم بزار از نی نی سایتیا مشورت بگیرم

خب درو براشون باز نکنه

یا بگه با همسرم تماس بگیرید تمام

خودش باهاش رو درو نشه

برای بچه هایی که از نوشتن انشا بیزارند🌙https://t.me/Screenwriter99(انشاهایی با موضوع های مختلف از سناریو های ذهن خودم❤️😎😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

خدارحم کرد به خواهرت آسیبی نزد

اگه چیزی از چهر اون مرد و شماره تلفن میدونه حتما به پلیس اطلاع بده

بهیچ وجه درو به روی غریبه نباید بازکرد

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...

دیگه رفته، چه راهنمایی بدیم؟

احتمالا اومده آماری چیزی بگیره که گرفته و رفته!

فقط میتونه دعا کنه و صدقه بده برای دفع بلا از خودشو خانوادش...

#موقت: یه سوئدی همسر ایرانیش که اسمش سمیه هست رو به قتل رسوند و جسدش رو داخل فرش ایرانی پیچید و به دریا انداخت قبل از این قتل هم سمیه سه بار از همسرش شکایت کرده ولی قبل از رسیدن به دادگاه، شکایت هاشو پس گرفته... حالا فکر میکنید این مرد قاتل اعدام میشه؟ خیر! حداکثر مجازات اونجا حبس ابده... بله همونطور که می‌بینید قوانین ایران خیلی زنه ولی تو قوانین کشور های غربی از خانوما خیلی خوب حمایت میشه😏 # فرزندان خود را زیاد ببوسید زیرا برای شما در هر بوسیدن درجه ای است.(پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم) * امام صادق علیه السلام فرمود: کسی که فرزندش راببوسد، خداوند عزوجل برای او ثواب مینویسد و کسی که او(فرزندش) را شاد کند، خداوند در روز قیامت او را شاد خواهد کرد و کسی که قرآن به فرزندش بیاموزد، پدر و مادرش دعوت میشوند و دو حله(لباس نو و فاخر) بر آنان پوشیده میشود که از نور آنها، چهره های بهشتیان نورانی میگردد. * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله وسلم فرمود: لعنت خدا بر کسی که حیوان ها را مُثله نماید. (مثله کردن در کل یعنی بریدن و جداکردن اعضای بدن ... درمورد حیوانات مثلا کندن پای مورچه و بال مگس، یا بریدن گوش و دم چهارپایان) * در حدیثی مشابه از حضرت علی علیه السلام نقل شده است که: از پیامبر شنیدم که می فرمود مبادا موجود زنده ای را مُثله کنید، اگرچه سگ هار باشد * پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: هر حیوانی - پرنده یا غیر پرنده - که به ناحق کشته شود در روز قیامت از قاتل خود شکایت خواهد کرد *
2706